медичне страхування для здорового майбутнього

Ті, хто був пощастило не потребують стаціонарного обслуговуванні, ймовірно, не знають про страхування вплив здоров’я можуть мати нормальні гаманці. Один простий щомісячний платіж премії може проїхати велику дистанцію зменшує турботи про монтаж витрат на охорону здоров’я. Звичайно, треба переконатися, що ваші лікарі і страховик мають поточні та останню актуальну інформацію про ваш стан і є чітке розуміння переваг, пропонованих з усіх боків. Точне знання хвороб і процедур, які страхова буде платити за це теж необхідно.

Більшість медичних страхових полісів страхувальників вимагає представити детальну минулому медичної інформації. До цього року, AOS реформи охорони здоров’я, правила щодо вже існуючих умов варіювалася від страховика до страховика. Зі страховими компаніями проходить капітальний ремонт, важливо запросити останнє політику інформація від постачальника. Крім того, у ваших інтересах, щоб перевірити страховика, AOS сайту у випадку, якщо нові швидкості передачі інформації була опублікована. Іноді постачальники медичного страхування посилати нових матеріалів поштою або електронною поштою, але безпечніше проявляти ініціативу. Це також свідчить про необхідність для оновлення інформації, особливо контактних даних.

Найбільш заплутаною концепції в галузі медичного страхування, безсумнівно, є франшиза. Як правило, це добре опублікував суми, як правило, вказується, як показано на рис річних, говорить вам, мінімальний з власної кишені витрати страхувальник повинен нести перед медичним страхуванням постачальником кроки, щоб подбати про подальшу оплати. Слід зазначити, що це є мінімальним, а не верхнього кінця. Інших витрат, пацієнт, або застрахованої, повинні як і раніше несуть певний відсоток, а також некваліфіковані елементи. Такі процедури зазвичай чітко перераховані. Знову ж, спеціальні процедури можуть мати різні франшизи оплати пов’язані. Страхувальник направив рахунок за всі витрати, які страховка не буде платити.

Більшість лікарів і медичних установ забезпечити достовірність пацієнта, AOS поліс медичного страхування, перш ніж навіть визнаючи пацієнта. Це має деякі наслідки, А. І. незастрахованих пацієнтів, званих незаможних, в кінцевому підсумку платити непомірні медичні витрати, якщо вони не знайти лікаря, який стягує менше. Пацієнти також радять, щоб підтвердити з медичної страхової компанії, що їх лікування будуть покриті на максимально можливу суму. Деякі лікарі люб’язно приймати все, що оплата, пропонованих компанією медичного страхування, не питаючи пацієнта відшкодувати інші. Це не може застосовуватися до інших персоналу.

Оскільки здоров’я страхові внески індексуються на людину, AOS рахунок кредиту, вони можуть вплинути на людину, AOS фінансового здоров’я, а також, і можете запросити правових гніву, якщо страхові внески не виплачуються регулярно. Також належних може виявитися шкідливим. Гарний зв’язок між лікарем, пацієнтом і страхової фірми необхідно, але фінансові аспекти не повинні затьмарити медичних. Гарне здоров’я є життєво важливим для людини, AOS добробуту, який у свою чергу приводить у дію інші аспекти його життя. Правильно підібрані політики з регулярними платежами є простим способом, що, виявляється, мати серйозні наслідки. Здоров’я, як прислів’я, це багатство, а збалансована кількість залишків і життя.