медичне страхування для домашніх тварин – страхування домашніх тварин

Як йдеться у старій поняття страхування для домашніх тварин стає популярним, все більше страхових компаній, що забезпечують страхування домашніх тварин, тому що в даний час важливі, як сім’я members.But, будуть власники домашніх тварин погодиться витрачати так багато на страхування здоров’я своїх вихованців з урахуванням жорстких умовах економіки.

Хоча ця тенденція ПЕТ медичного страхування можна порівняти з цим приймати страхові поліси для людини, але тенденція ПЕТ медичного страхування все ще розробляється. Різні плани страхування домашніх тварин включають франшизи, і річні премії. Власники можуть вибрати будь-який з цих планів. У випадку якщо це є новою розробкою для вас, то, наступні вказівки допоможуть вам зрозуміти.

У середньому відрахування буде становити $ 100. Однак політика вартістю варіюється залежно від бажання господаря тварини і типу плану вони приймають. Ви також можете взяти певні пакети.

У випадку, якщо ви хочете витратити ще трохи, то страховка для вашого вихованця буде включати в себе оборонні ліки, щорічні огляди, щоденного догляду, операції, як видаляють яєчники або середній і регулярні щеплення.

Є плани, особливо на нову політику, яка охоплюватиме пригодами і виділить 30 днів для претензій щодо хвороб. Є компанії, які страхуватимуть додаткових домашніх тварин за зниженою ціною, коли ви вже скористалися одна за одною вихованця.

2. Охоплення планів буде грунтуватися на видів домашніх тварин. Він загляне також у вже існуючих умов і може також розглянути спосіб життя вашого вихованця, чи є вони всередині або поза і любить.

Граничний вік для різних компаній різні. Для деяких це 20 років, в той час як для інших це від 8 до 10 років. Більшість компаній починають політики, коли домашні тварини рости, щоб бути принаймні 6 або 8 тижнів і деякі інші не вимагають обмежень за віком. Період часу від конкретної страховий поліс також залежить від різних типів компаній.

4. Найбільш поширені раніше умова серед цих страхових компаній є те, що тварина повинна перебувати в стабільній та відмінному стані і не страждає від будь-яких невиліковних захворювань до того часу, страхування скористалися. Є кілька компаній, які дуже суворі про конкретні порід тварин, перш ніж страховий поліс приймається. Справді, якщо вони розуміють, що конкретної породи можуть бути порушені деякі захворювання, то вони навіть не забезпечують покриття.

Ви можете увійти в контакт з вашим ветеринаром і з’ясувати, про відповідну програму страхування, якщо вашого вихованця буде відмовлено в компанії. Деякі лікарні пропонують оздоровчі пакет за допомогою якого ви можете отримати ваш вихованець вакциновані і оброблені для інших незначних недуг. Є деякі лікарні пропонують ліки від умов, пов’язаних з геріатричної здоров’я.

Ви також можете захотіти поглянути на національну програму під назвою Pet переконаєте. Це дає дисконтні програми, такі як 25% на ветеринарні послуги і 50% на зоотоварів і пов’язаних з ними послуг. Це не страховий поліс. Ви можете попросити власників зоомагазинів і ветеринарних лікарів про те, як ви можете скористатися такою програмою.

Ви можете підійти деякі некомерційні організації для надання фінансової допомоги з лікування домашніх тварин, якщо ви не в змозі скористатися гідної страховий поліс для ваших домашніх тварин. Є деякі ветеринарні офіси, які виділяють кошти на випадок надзвичайних ситуацій.