медичне страхування для відвідувачів

Страхування є обов’язковими, коли ви починаєте з вашої подорожі може це бути відвідувача медичного страхування або медичного страхування. Це дуже важливо дбати про ваше здоров’я, як багато ризики на збільшенні.

Важко навіть передбачити нічого небезпечного, що може статися тільки тоді, коли ви виходите з дому, звичайно, подорожувати в інше місто або країну, очевидно, набагато більш ризикованим.

Відвідувач медичного страхування є короткочасного розладу здоров’я страховий поліс, який охоплює вас за будь-якої хвороби або нещасного випадку під час подорожі або під час вашого візиту за кордон.

Відсутність покриття в чужій землі залишить вас у вразливе становище у разі невідкладної медичної допомоги, яка є фінансово, емоційно, так і фізично болісно.

Тому, подорожуючи з страхування здоров’я відвідувача розумні речі робити. Будьте поінформовані про політику страхової план і захистити свою сім’ю від фінансової катастрофи.

Більшість відвідувачів планів медичного страхування призначений для людей і сімей, які в даний час проживають в даній країні і шукати всеосяжні основним медичним страхуванням.

Відвідувачі страховий поліс може забезпечити охоплення, який може бути вище, ніж $ 8 мільйонів. Його інші варіанти покриття включає також відшкодування всього того, що витрачають на боротьбу з зубної роботи, відпускаються за рецептом ліків, корекція зору, ускладнень під час вагітності, а також допомоги на дитину народження.

Якщо людина планує жити в тій чи іншій країні протягом більше року, то він чи вона вимагатиме такої ж охоплення, що місцеві жителі вимагають. Охорони здоров’я прийняті за таких обставин має бажані вигоди, які можуть допомогти людині в його перебування в країні.

Корінні жителі, зелений власників карт, H1, H4, F1 і F2 візу можуть претендувати на ці плани. Fortis Assurant, Blue Shield і Blue Cross деякі із страхових компаній, які пропонують ці плани.

Відвідувач медичного страхування плани також входить HMO (Health Management Organization) і ПФО (Організація бажаних постачальників) плани. Якщо у вас є до похвально покриття, то плани США відвідувача страхування надати вам покриття для вже існуючих умов. До плани можуть також включати індивідуальний план або план групи роботодавців.

Медичних установ в деяких країнах в багатьох частинах світу є бідними або не існує. Переваги займаючи тип плану страхування відвідувачів в наступному.

* Будучи клієнтом страхової компанії дозволяє отримувати більшу економію в зв’язку з угодами, укладеними між Агентством страхування або страхової компанії і широка мережа лікарів і лікарень. Ці лікарі і лікарні зменшити свої гонорари, яка потім передається страхувальнику.

* Окремі особи також користуються зниження податків через премій до органів віднімаються в якості джерела на рахунок агентства, отже, зменшення їх оподатковуваного доходу.

* Абонент охорони здоров’я зазвичай дізнається, що його власний первинний медичних послуг є членом подібної мережі.

Деякі з недоліків займаючи відвідувача страхування в тому, що:

* Хоча абонент відвідувачів страхування може скористатися послугами будь-якого лікаря за своїм вибором, він все одно зобов’язаний платити більшу частину законопроекту, якщо він вирішить звернутися до лікаря за своїм вибором, який не є членом план страхування здоров’я відвідувача .

* Страхові компанії створюють неефективності системи охорони здоров’я.

* Є багато затримок і помилок у надання медичної допомоги за рахунок декількох етапів у процесі страхової виплати.

Навіть при тому, що є дуже багато плюсів і мінусів ніж приступити до страхування, все одно корисно підписатися на надійний та зручний план страхування відвідувач.