медичне страхування для власників малого бізнесу – гарантують захист

Медичне страхування є тема, яка ніколи не перестає обговорюватися. Висока вартість медичних витрат не дозволить померти тему зручна смерть. Є багато людей, які не мають медичної страховки і власники малого бізнесу в тому числі.

Коли кожен долар на рахунку, медичне страхування є одним з елементів, які часто виключені з бюджету малого бізнесу. Власники просто сподіваюся, що нічого катастрофічного не відбувається, поки страхування не може бути в бюджеті.

Державні компанії та медичного страхування працювали протягом багатьох років для виправлення цієї ситуації. В результаті, безліч планів медичного страхування в даний час доступні на будь-який бюджет.

надійний бізнес

Страхування формально визначається як гарантують захист. Це те, що власник малого бізнесу потребує – захист. Багато малі підприємства сильно залежать від власника залишилися здоровими.

Те, що добре для гусака добре для гусака. Співробітники повинні медичного страхування і для їх добробуту та благополуччя бізнесу. Підтримка надійного бізнесу означає заохочення працівників піклуватися про своє здоров’я. Це набагато більш імовірно, якщо вони мають медичної страховки.

кругова логіка

Варіанти медичного страхування мають істотні відмінності. Обраний варіант зазвичай залежить від вартості плану і рівня охоплення бажанням власника малого бізнесу.

З іншого боку, фактичний рівень використання співробітника часто визначає щорічні витрати на зі своєї кишені витрати. Нижче наводиться коротка інформація про найбільш поширених планів медичного страхування, доступних для власників малого бізнесу.

– Існує медичного страхування придбаний компанією, яка охоплює власників і співробітників. Це традиційна плата за послугу. Сума в доларах покрито витрат на охорону здоров’я визначається сума, що виплачується власникові постачальника в залежності від кількості співробітників, включених до плану. Дорожчі плани, природно мають нижчі франшизи і доплат.

– У деяких штатах є плани медичного страхування, які покривають тільки її власник. Це ідеальне рішення для власників малого бізнесу, особливо один без працівників за винятком власника.

– Організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), є приватними страховиками, які обмежуються доступу членів призначених послуг і лікарів. Ефективність витрат виводяться ретельний контроль продовжував відшкодовуються витрат.

– Страхові пули пропонують страхування для людей з високими ризиками в тому числі і власників малого бізнесу.

Такі основні види медичного страхування доступні для власників малого бізнесу. Додаткові плани включають Організація бажаних постачальників (РРО) або точка обслуговування (POS).

Вибираючи покриття, яке не розчарує

При виборі медичного страхування для вас або вашого бізнесу, це важливо зрозуміти рівень покриття бажаного, тому вам не під або перевитрата. Договори страхування є багато дрібним шрифтом, і він може бути тривогу для виявлення сервісів ви думали, ви платили за с щомісячної премії, що не охоплюються.

– Якщо HMO або PPO, переконайтеся, що є достатня кількість постачальників послуг в області

– Переконайтеся, що план охоплює високі захворювань обслуговування, такі як цукровий діабет, якщо можливо

– Переконайтеся, що постачальник надійний і платить свої претензії своєчасно

– Мати чітке розуміння рецепт покриття

– Мати чітке уявлення про процедури, які виключені

– Вирішіть, якщо ви хочете включити стоматологічних та офтальмологічних покриття

Важливо, щоб навколо магазину для освітлення, навіть якщо він буде забезпечувати лише однієї людини. Є багато компаній, що виходять на ринок медичного страхування, які не заслуговують довіри. Медичні витрати можуть буквально банкрутом вас або співробітника, якщо покриття є недостатнім. Варто витратити час на вивчення варіантів, так що немає ніяких розчарувань пізніше.