медичне страхування для більш ніж 50

Для тих, хто від 50 до 65 років, які шукатимуть деякі медичні кришкою або вже дивиться, ви можете бути потребує великої допомоги. Цей вік має вирішальне значення в тому, що багато з систем організму ось-ось готові почати невдачу занурюючи вас в серйозні проблеми зі здоров’ям. Використовуючи статистику (інструмент широко використовується, щоб створити продукт структури) страхові компанії знають, що витрати на охорону здоров’я на 20 до 45 року віковий групі буде багато менше, ніж за 50 до 65 року віковий групі. Таким чином, страхові внески для літніх людей вище.

Не впадайте у відчай, а ми розумні ми будемо впевнені, щоб знайти спосіб. Давайте подивимося на деякі варіанти.

Для тих, хто все ще працюють і можуть дивитися на відкриття бізнесу або збирається на пенсію, є кілька областей, гідний вашої розслідування. Чи існує в компанії ви працюєте дозволить Вам придбати страховку через свого плану? Для дострокового виходу на пенсію, якщо компанія дозволяє, вони можуть бути в змозі субсидувати частина премій. Якщо ні субсидію, ви все одно можете мати право на групові тарифи, які менше, ніж для фізичних осіб. Якщо чоловік буде зберігати роботу серйозно дивитися на приєднання їх план, якщо це можливо.

Іншим варіантом є COBRA або консолідувати Омнібус примирення бюджету, для тих, хто ще в зайнятості, яка забезпечує покриття медичної страховки. Колишні співробітники та члени їх сімей можуть продовжувати кришку на термін до півтора років. COBRA також гарантується. Ви не можете бути відхилені навіть для лікування хронічних захворювань. Мінусом є вартість. Під час вашої зайнятості роботодавець зазвичай відповідає 70% від премії. Свій власний завалите повну премію та адміністративних витрат на вершині. 1997 Дослідження показало, що в середньому вийшов на пенсію працівник сплачуватиме $ 1008 в укриття сім’ї і $ 373 для окремих кришку здоров’я.

Навіть якщо ви не в сфері зайнятості, є кілька варіантів відкриті для вас. Для тих, хто вже існуючих умов як високий кров’яний тиск або діабет, які не одержати страховку, охоплення і раніше доступні через штати ‘високого ризику програми особливо створений, щоб допомогти цій групі людей. Як кобра, страхові внески досить високі.

Ви повинні також перевірити професійних організацій, які ви могли б приєднатися або вже є членом або афілійовані чи членство пропонує кришку медичного страхування. Як це група кришкою, ваші премії буде низьким.

Нарешті, схема медичного страхування для фізичних осіб. Є зараз дуже хороші пропозиції в цій області, лікарі вважають, вікова група 50-65 має потенціал для зростання. Ці люди також мають справедливу доходів і знаходяться в доброму здоров’ї. Компанії вважають, що навіть тоді, коли старички отримують право на Medicare, вони будуть як і раніше вибирають додатковий кришкою. Деякі з цих варіантів є щомісячні премії за ціною від $ 200 для фізичних осіб у справедливій здоров’я, але під високі франшиз. Деякі радники рекомендують об’єднання відкриття ощадних рахунків здоров’я (HSA), коли вивезення покриття з високою франшиз. HSA внески не оподатковуються, і при цьому будь-які вилучення, досягнутий у справі кваліфікованих медичних витрат, а залишок на кінець року можуть бути перенесені на наступний рік.