медичне страхування в Каліфорнії пропонує доступ до однієї з кращих лікарень в країні

У Каліфорнії, медичне страхування пропонує доступ до третього високого рангу лікарню в країні, відповідно з найкращими Лікарень Америки щорічний рейтинг еліти медичні центри. Рональда Рейгана медичного центру UCLA в Лос-Анджелесі був тільки з виконуваних лікарні Джона Хопкінса в Балтіморі, штат Меріленд (1-й) і в клініці Майо в Рочестері, штат Міннесота (2-й).

У клінічній лікарні, Рональда Рейгана медичного центру UCLA зайняв у 15 дорослих та дев’ять педіатричних спеціальностей. Ці дорослі спеціальностей включені рак, діабет та ендокринології; вуха, горла і носа; гастроентерологія; геріатрії; гінекології; серця і операції на серці; нирок; неврології та нейрохірургії, офтальмології, ортопедії, психіатрії, пульмонології, ревматології та урології.

Серед його педіатричних спеціальностей, об’єкт зайняв в рак, діабет та ендокринології; гастроентерологія; серця і операції на серці; нирок; неонатології; неврології та нейрохірургії, ортопедії та урології.

Цей щедрий широту спеціальності саме по собі робить об’єкт одним з кращих лікарень в країні.

те, що насправді означає рейтингу

Америка Кращі лікарні аналізує, як лікарні вирішення складних і вимогливих ситуацій, в те, що було названо “високими ставками” Медицина. Це 20-й рік для кращих лікарень Америки, яка займає установ за 16 спеціальностями.

У дюжині з цих спеціальностей, якість лікування може означати різницю між життям і смертю. Найвищий бал 50 об’єктів були ранжовані на поєднання їх репутацію, смертність, безпеку пацієнтів і медсестер і пацієнтів послуг.

В інших чотирьох спеціальностей (офтальмології, психіатрії, реабілітації та ревматології), об’єкти були забиті виключно на репутацію, бо дуже мало випадків смертності насправді пов’язані питань.

Лікарня репутацію доводиться 32,5 відсотка від загального рахунку, і включає в себе три роки стоїть фахівець обстежень. У цих оглядах, майже 10000 лікарів назвали п’ятірку лікарень на їх думку, кращих у своїй спеціальності до вирішення важких випадках.

Далі, показник смертності також припадає на рівні 32,5 відсотків від загального бала. Це може мати більше значення для більшості з нас, тому що рівень смертності, зрештою, кінцевий показник успіху в лікуванні пацієнта.

Цього року нова категорія безпеки пацієнтів був доданий в якості п’яти відсотків від загального бала. Спеціально, в цьому випадку оцінюється заходи з мінімізації збитку, що наноситься пацієнтам. Інші 30 відсотків у матчі був присвячений кадрової медсестрою і доступності технологій.

З 174 об’єктів, які були ранжовані за спеціальностями, в кінцевому рахунку, всього 21 отримав високі рейтинги в мінімум півдюжини спеціальностей.

що самі пацієнти були сказати

Варто рік обстеження зразків з недавно виписаних пацієнтів може бути ще більш показовим. Сімдесят п’ять відсотків з тих, сказали, що вони рекомендували б Рональда Рейгана медичного центру UCLA з родиною та друзями.

Пацієнти були спеціально попросив Чи лікарі та медсестри були чемними та уважними, а також, наскільки чітко вони пояснили речі для пацієнтів. Інше питання стосувалося того, наскільки швидко було надано допомогу пацієнтам з боку персоналу. Найголовніше, пацієнтів просили, як добре персонал вдавалося контролювати проблеми з болем.

Опитування також зазначив Чи співробітники пояснили необхідність ліків і можливі побічні ефекти, а також чи співробітники розмовляли з пацієнтами виписки з будь допомогу їм може знадобитися. Інші питання чи розглядаються пацієнти отримали письмову інформацію про відновлення, будь пацієнтів Номери і ванні були чисті і якщо ночі були тихими.
У 2007 році ця лікарня підтримується 39422 надзвичайних відвідувань і 25834 госпіталізацій. Крім того, його співробітники проводили операції 11 344 стаціонарних і 15 422 амбулаторних операцій.

Каліфорнія медичного страхування і мереж провайдерів

Жителі Каліфорнії можуть вважати себе пощастило жити в безпосередній близькості від таких високопоставлених об’єкта. Це просто вказує на важливість завжди перевіряв мережі провайдера при купівлі плани Каліфорнії медичного страхування. Страховики працювати з різними лікарями і лікарнями, і, щоб отримати кращу якість в охороні здоров’я, що варто знати, репутації об’єктів у вашій мережі провайдера.