медичне страхування – вибачте, ви не covered_

У Великобританії близько 7 мільйонів чоловік витрачають близько 3 млрд. фунтів стерлінгів на рік на медичне страхування. Один з семи політики вивозяться фізичними особами з балансу вводиться в дію з боку їх роботодавців. Проблема в тому, що медичне страхування є складним і кілька полісів не поспішайте, щоб дійсно вивчити деталі їх покриття. У результаті багато неправильно зрозуміти, що будуть покриті. Якщо ви очікуєте, медичне страхування платити кожен вимога здоров’я, ви помиляєтеся.

Медичного страхування призначений для забезпечення захисту виліковна, короткострокові проблеми зі здоров’ям і дозволяє страхувальникам стрибати NHS черги, щоб побачити консультантів, бути діагностовані, отримувати операцію або лікувати. Звучить непогано, але, перш ніж купити потрібно оцінити процедури і ситуації, які виходять за рамки частині кришки.

Але перше слово попередження. У цій статті не відносяться до якої-небудь конкретної політики і умов виданих окремих страховиків дійсно змінюються. Тому, будь ласка, переконайтеся, що ви також перевірити ваші документи політики. Після прочитання цієї статті, ви будете знати, що подивитися!

На жаль – це хронічне захворювання

Якщо стан можна вилікувати і не є довгостроковою проблемою, ваша страхова компанія буде класифікувати його як гострий і повинні відповідати вартості. Якщо ваша проблема невиліковна, чи це проблема, яка, незважаючи на відповідне лікування, буде з вами протягом тривалого часу, то ваша страхова компанія буде класифікувати його як хронічне – і ні, ви не будуть покриті.

Але вирішенні питання умови гострої або хронічної загрожує проблемами. Зазвичай це не чорно-білі рішення, і це може привести до однієї з основних областей конфлікту між страхувальником і страховиком.

Зрозуміло, що астма і діабет є хронічні умови, ви майже напевно страждає від них протягом всього вашого життя. Так що ті категорії хвороба не поширюється.

Проблеми виникають, коли лікарі спочатку розглянути пацієнтів змозі бути виліковна, але стан погіршується, а пізніше медична команда змінює свій “розум, то тепер стали невиліковними. Іноді це може відбуватися, особливо при лікуванні деяких видів раку.

У цих умовах, умова спочатку визначений як гострий і тому застрахована, але погіршується, і переходить в хронічну форму – і поза умов кришки. Це можливо, оскільки страховики залишають за собою право змінити класифікацію стану від гострого до хронічного під час лікування.

На жаль – це занадто довгий термін
Страхова компанія не платитиме за тривале лікування. Але ви повинні перевірити ваші документи поліс, щоб побачити, як вони визначають “довгостроковий”. Ви можете знайти ситуацію, коли курс препаратів простягається скажімо, 12 місяців, але страховик буде платити тільки за десять місяців.

На жаль – це профілактична
Ваша страхування призначений для оплати лікування та лікування умов, за яких вони виникають. Вона не призначена для оплати лікування, які використовуються для запобігання хвороби.

Знову ж, проблема визначення виникає. Іноді можна стверджувати, чи є лікування або профілактичне лікування. Приймати препарат Герцептин наприклад. Цей препарат може бути використаний у ранній стадії раку молочної залози. Дослідження показують, що Герцептин може вдвічі скоротити захворюваність на рак повернення для жінок, які мають особливо небезпечної форми раку відомий як HER2. У цій ситуації, як Герцептин пропонують лікування або це профілактична?

Страхові компанії розділений на дебати. Norwich Union, WPA, BUPA і стандартний Здоров’я Життя платитиме за Герцептіна при HER2 пацієнтів у той час як юридичного та загального і Axa PPP не буде.

На жаль – препарат не схвалений
Два з головних визначних пам’яток для виймання медичного страхування є: стрибати черг в NHS, і, щоб отримати останню процедур і препаратів. Але є й вершника.

Інститут охорони здоров’я та клінічного майстерності існує схвалити використання нових препаратів по NHS в Англії та Уельсі. До цього тіло не схвалило препарат ваш страховик навряд чи платити за її використання. Проблема в тому, що коротка Інституту є проведення аналізу витрат / вигод для того, щоб фінансові вигоди для країни від використання препарату, переважують витрати її застосування в NHS. Важко коротко і він помістив інституту під пильною увагою для розширеного затримки схвалення лікарських препаратів.

Компроміс вдарили по з фінансового омбудсмену, що якщо ваш медичний поліс не буде платити за використання експериментальних процедур, то вона повинна відповідати вартості затверджених звичайним лікуванням до страхувальника сплачувати рахунки за баланс, якщо експериментальне лікування дорожче.

На жаль – це вже існуючі умови

Основним принципом є те, що якщо ви вже страждаєте від стану, коли ви починаєте політики, те, що умова “попередньо існує” політики і будь-які претензії для її лікування, є недійсними.

З цієї причини страхові компанії наполягають завершення вичерпну анкету перш ніж вони погодяться застрахувати вас. Адже їм потрібно чітке уявлення про стан вашого здоров’я, перш ніж вони цитують. Для багатьох додатків, страховик, з Вашої згоди, а також записати на свій GP конкретні деталі вашої історії хвороби. Вони хотіли б мати повну картину.

Так що давайте говорити кілька років тому ви кручений коліно грати в теніс. Це, здавалося, відновити, але тепер з’ясовується, що у вас є рвані хрестоподібної зв’язки, і вона повинна бути операція. Ваш страхової медичної компанії, можна стверджувати, що пошкодження зв’язок був вже існуючі умови, і ви повинні заплатити за операцію.

Деякі страховики намагаються розмістити цих сірих зон з мораторієм забезпечення в межах вашої політики. Ці положення зазвичай говорять, що, поки ви були без симптомів протягом двох років, що мають відношення до будь-якого стану, ви постраждали від протягом останніх 5 років, вони будуть платити за подальше лікування. Не всі політики мають ці положення мораторію і терміни в різних страховиків. Ви повинні ретельно прочитати Вашу політику.

На жаль – це не покриті

Медичне страхування є річний контракт – так само, як ваш автомобіль страхування. Так що, коли справа доходить до поновлення, ваш страховик вольний переглянути не тільки премії, але і ваші змінити умови, на яких ваше супровідний надається.

Тому, якщо ваша політика доходить до поновлення середини шляху через курс лікування, то можна виявити, що ваша нова політика більше не закривав, що конкретні дії. Це означає, що вам доведеться розплачуватися за балансом лікування.

Крім того, з поточними досягнення в області медичних досліджень, все більше і більше умови стають піддається лікуванню. Цей прогрес має ефект переміщається назад розділової лінії між хронічними та гострими станами.

Це вражає кишеню страховиків двома способами. З великою кількістю умов, реклассіфіцірованни як гостра, кількість позовів зростає. І є також тенденція для нових методів лікування, коштують дорожче – Герцептин є хорошим прикладом. Кінцевим результатом є те, що страховики знаходять собі того, щоб виплатити набагато більше. Це неминуче передається назад до вас за рахунок збільшення премій оновлення. І в спробі знизити ризик впливу, страховики мають тенденцію регулювати їх визначення і виключення. Це означає, що ви повинні прочитати ваше повідомлення про продовження уважно, перш ніж ви вирішите продовжити.

Так що якщо у вас буде бажання купити медичне страхування, знайте, що всі, не завжди чорний і білий. Якщо у вас є страхування та потребують лікування, Ви також порадив звернутися до страховика без затримки і змусити їх підтвердити, що вони будуть відповідати вартості вашого пропонованого лікування.