медичне страхування Скучили за дрібним шрифтом

Більшість з нас повинні бути з планом страхування життя, але не всі з нас йти в плані медичного обслуговування, відома як Mediclaim політики. Однак ті, хто коли-небудь був госпіталізований і змушені селитися величезні медичні рахунки зі своєї кишені, в будь-який момент в їхньому житті, зрозуміють необхідність плану медичного обслуговування. З нью-ейдж, передових медичних наук, є ліки від більшості хвороб. Єдиною перешкодою є вартість лікування! Середня тривалість життя збільшилася, і разом з тим вартість медичного обслуговування та зручності також стали досить крутий. Таким чином, хоча більшість з нас підірве значення з плану медичного обслуговування, і знайти його повну відходів, дозвольте мені повідомити вам, що це так само важливо, як ваш план страхування життя.

Розуміння типів політик

В принципі, є два типи політики, які доступні на ринку
1. індивідуальні плани
2. Поплавок планує

Індивідуальні плани може покрити медичні витрати людини на термін до 10 сотні тисяч, але якщо у вас є сім’я, щоб піклуватися про, то його має сенс зайняти поплавок план, де Mediclaim поширюється на всю сім’ю. Отже, тепер ви можете застрахувати свій дитина, яка ледь пару місяців, щоб ваші батьки, які, може бути, торкаючись 70 років. У ці дні Є плани, які пов’язані ринком. Ці інвестувати в ринок, а також обкладинки Вас від непередбачених медичних.
Інший вид медичного страхування буде групового медичного страхування або корпоративних медичного страхування, яка займається компаніями для своїх співробітників.

Перш ніж приступити до будь-якого плану, пройти через ретельно планувати. Важливо знати, що всі хвороби і захворювання план буде охоплювати. З’ясуйте, чи є вже існуючі хвороби і материнства витрати будуть покриті під певний план! Ви також можете додати на гонщиків основного плану здоров’я, щоб скористатися додатковими перевагами при мінімальних витратах.

розуміння зворотний бік

Картина далека від досконалості, оскільки більшість компаній не покриває хронічні захворювання, як артрит і довгострокова захворювань, як туберкульоз. Крім того, рутинної медичної допомоги та медицини витрат або навіть плату за консультацію ОПР, не зустрічаються в деяких планах. Більшість компаній тільки врегулювати претензію, якщо людина була госпіталізована, принаймні один день. Вагітність і пов’язаних з ним захворювань і деякі з захворювань, також виключені в більшості політик. Вікові обмеження (зазвичай 65 років для літніх людей) можуть представляти як перешкода при закупівлі здоров’я плану. Незважаючи на свої обмежені можливості, хороша політика Mediclaim буде суттєвою допомогою у будь-який, який шлях.

розуміння врегулювання претензій

В Індії, компанії зазвичай врегулювати претензію в двох напрямках.

1. Безготівковим госпіталізації в лікарнях, пов’язані з постачальника послуг страхування через TPA (Третя партія Адміністратор), який заручений страховою компанією. TPA суті захищає інтереси застрахованих осіб. Це допомагає дізнатися, як велика мережа TPA компанії є, перш ніж зайнятися політикою.

2. З відшкодування де застрахована особа оплачує авансом до лікарні при вступі та компанія відшкодовує його на подання законопроекту, протягом двох тижнів.

Важливо визначити ваша вимога, як Існують різні види медичних планів доступні на ринку з урахуванням вашого бюджету і потреб. Нова Індія забезпечення, східний, зірка здоров’я, ICICI Lombard, HDFC страхування, Аполлон Мюнхен, Cholamandalam і Королевська Sundaram серед іншого кілька респектабельних імен в Medi-претензію світі! Небезпеки для здоров’я якраз за рогом так що будьте розсудливі і діяти прямо зараз!