медичне страхування – Інструкція з повним новачком

Медичне страхування не повинні бути складними. Якщо ви розумієте основні принципи, що лежать в поліс страхування здоров’я, а сама система, ви далеко попереду більшості. Люди часто занадто наздогнав з тим, що страхова компанія на їх думку, краще за інших або те, що страховий план на їх думку, завоювати решту. Коротше кажучи, немає ні однієї страхової компанії або план, який би навіть Бог ревнивий.

Страхові внески регулюються Департаменту страхування на державному рівні. Ніхто не страхова компанія або агент може запропонувати Вам знижки або чарівна мрія політики, яка охоплюватиме 100% госпіталізацію в 5 $ в місяць. Ви завжди будете платити ту ж премію за план перерахованих погоду ви йдете безпосередньо в страхову компанію або через страхового агента.

У страховому ринку сьогодні премій як правило, збільшується щороку. Однак, є винятки з цього загального правила. Деякі перевізники можуть домовитися до 2 рік темпи гарантії. Це може безпосередньо забезпечення більшої безпеки застрахованого. Тарифні плани гарантії, як правило, мудрий вибір з урахуванням нинішнього стану нашої економіки в 2009 році.

Основні частини плану медичного страхування

Якщо ви познайомитеся з наступними частинами ядра поліс страхування здоров’я вам буде набагато більш інформованими наступного разу ви опинитеся покупки місце страхового ринку. Краще зрозуміти вашу політику зараз, а не коли ви в кінцевому підсумку в лікарні! Якщо план має дуже низькі шанси Преміальні він відсутній в одній з наступних областей:

віднімається

Це часто є першою частиною поліса страхування здоров’я, які ви зустрінете при перегляді або дослідження плану. Франшиза суму грошей, яку ви повинні заплатити фронт перш, ніж страхова компанія покриє вас. Ви починаєте платити вашої франшизи, коли ви починаєте понести медичні рахунки. Скажімо, я йду в лікарню для швів на руці і лікарняний рахунок закінчується вартістю $ 250. Якщо у мене є поліс медичного страхування, який має $ 1500 франшиза я повинен заплатити відразу $ 250, а тепер я залишився з $ 1250 моїх франшизи для задоволення, перш ніж компанія почне платити Спільне страхування у відсотках (див. нижче) з мого рахунку.

Марнотратний максимальної

З-з кишені Максимальна є найбільш важливим елементом політики медичного страхування і в основному з цієї причини ви купите його в першу чергу. Це загальна сума грошей, яку ви можете піддаватися впливу в даному році. Наприклад, якщо у мене є з власної кишені макс 4000 $ і у мене є серйозна аварія, що залишає мене з $ 1000000 в лікарняні рахунки, я буду платити $ 4000 і страхова компанія виплачує інші.

рецепт покриття наркотиків

Люди часто потрапляють в гарячу воду, якщо вони не приймають досить близько, подивіться, як відпускаються за рецептом ліків покриті в рамках своєї політики. Ви можете бути дуже здоровим і відчувати, що вам не потрібні ліки, але ви відчували б себе інакше, якби у вас була катастрофічною надзвичайної ситуації, які вимагали дорогих ліків за рецептом тільки, щоб дізнатися пізніше, що вони не були покриті. Кінцевий результат може залишити вас тисячі з власної кишені!

Деякі страхові компанії мають плани пропонують загальний Rx тільки. Знову ж, це призведе до Вас платити повну ціну за фірмових препаратів, якщо чомусь немає загальних доступні. Більшість компаній пропонують загальний Rx, Rx немає або застосувати Максимальний річний обсяг кришкою, щоб знизити загальну вартість плану медичного обслуговування. Це все справа в тому, як ви зважити ризик, але це, як правило, рекомендується придбати повний охоплення відпускається за рецептом ліки. З повною вигоди Rx це часто можна побачити за 35 $ доплати за бренд наркотиків і $ 10 доплати за родовим. Це часто можна побачити невеликий бренд Rx франшиза застосовується до брендом Rx ім’я. Це може варіюватися від $ 250 до $ 750.

сострахование

Співстрахування просто відсоток, який ваші медичні рахунки будуть розглянуті в після задовольняти франшизи. Якщо у мене є $ 1000 франшизи з 80/20 спільне страхування і $ 3500 зі своєї кишені максимально це означає, що як тільки мій франшиза задоволений я буду нести відповідальність за 20% в медичні рахунки, поки загальна вартість не досягне $ 3500 (з франшизою, як правило, включені в марнотратний максимум).

доплати

Більш ніж імовірно, ви чули термін “співоплати”, яка відноситься до плоскої суму в доларах, яку ви платите за конкретну медичну послугу. Як правило, щоб мати доплати за первинної медичної допомоги та профілактичних відвідувань офісу допомоги. Доплати може варіюватися від 10-50 доларів (іноді більше) залежно від послуги ви отримуєте і який тип політики ви реєструєте. Якщо ви відвідаєте лікаря часто ви повинні надійти в плані пропозиції доплати до задоволення франшизи. З іншого боку, якщо ви дуже здорові і ніколи не йти до лікаря було б корисно для зарахування на високу франшизу HSA сумісні плану без доплати.