медичне обслуговування для будь-яких потреб розуміння видів під рукою

У Сполучених Штатах налічується близько п’яти різних сортів медичне страхування доступно: традиційне медичне страхування; кращого постачальника або організації ОПП; точка-в-сервіс-планів або POS, управління охороною здоров’я організації або ОПЗ, і, що найбільш останнім часом, медичні ощадні рахунки або HSAs . Що так багато видів медичного страхування, це може бути загадковим намагаються з’ясувати, який найкраще відповідає вашим вимогам, тому повністю дослідження кожного з них і поговорити з фахівцем, якщо у вас вимагають уточнення.

Традиційне медичне страхування є одним, що майже всі люди думають про те, коли вони думають про медичне страхування. Ви платите страхової компанії премію кожен місяць, і якщо ви потрапили в аварію або вимога медичного страхування страховий поліс, у вас є франшиза суму, яку ви повинні заплатити, і то страхова компанія підбирає баланс рахунку. Ви часто отримуєте недорогу офісу та / або рецепт доплати з традиційним медичним страхуванням.

З людьми, що живуть протягом тривалого часу, медичні страхові компанії почали шукати нові способи, щоб скоротити свої витрати, розробку окремих планів в галузі охорони здоров’я, таких як органи прокуратури. ОПП є плани, які охоплюють майже всі ваші медичні витрати до тих пір, поки ви залишаєтеся в межах сприяння мережу лікарів і лікарень. Ця мережа виробляє “кращого постачальника” список, що ви можете вибрати. Терапія поза цією мережі постачальників покрита, але тільки за пільговою ціною, тобто ви в кінцевому підсумку доводиться платити більше, щоб піти до лікаря з групи. Шляхом обмеження лікарів і лікарень, включеним до їх мережі, страхова компанія може управляти, певною мірою, їх вартість і скоротити ваші премії. POS плани роботи, як органи прокуратури, але потрібно, щоб ви є основний лікуючий лікар, у якого ви можете отримати направлення на фахівців. Якщо вам потрібно йти до невролога або дерматолога, Ви повинні спочатку піти в ваш лікар первинної допомоги для початкового діагнозу з метою отримання рекомендацій до фахівця для більш ретельної діагностики. POS планує додатково мають переважний постачальник системи, і якщо ви вирішили поїхати до фахівця або лікаря загальної практики поза цією системою, ваш захист буде обмежено.

ОПЗ змішувати строгий версія ОПП та POS плани. ОПЗ визначений реєстр лікарів, часто набагато менше, ніж PPO мереж, які ви можете побачити. Ви не покривається взагалі, якщо ви йдете до лікаря за межами вашої мережі ОПЗ. Крім того, необхідно також отримати рекомендації від вашого лікуючого лікаря ОПЗ догляду поїхати до будь-якого фахівця. З іншого боку, ці обмеження означають, що ви платите додаткові низькою або нульовою щомісячної премії.

HSAs були нещодавно підписав закон президент Буш. Ви можете внести гроші на спеціальну не обкладаються податком, процентні набирає ощадного рахунку, які повинні бути використані для медичних витрат. Ідеальне місце для HSA є змішування рахунок низької вартості, високої франшизи страхової план. Ощадного рахунку розроблений, щоб дозволити вам захистити високу франшизу, якщо ви знайдете необхідністю покриття витрат на медичне обслуговування доріг в той час як страхова компанія буде забрати решту рахунку. Ще раз, важливо, щоб ретельно розглянути кожен варіант до прийняття рішення про єдиний план медичного страхування. Ваше благополуччя важливо переконатися,-вона захищена в якомога краще.