має значення страхування автомобіля

Страхування автомобіля служить ваш захист від нещасних випадків при русі по дорозі. Це нині юридична вимога або обов’язковим для багатьох юрисдикцій для приватних, так і комерційних автомобілів. Вона дає захист варіюється від виду політики ви в. Авто страхування повинно мати значення, до ваших особистих способом життя і потребами автомобіля.

мета

Авто страхування є призначена для виплати третьої особи, коли поранені в аварії з вини або пошкодження через вогню, вітру та води.

охоплення

Страхування транспортних засобів може покрити застрахованої особи, застрахованого транспортного засобу і третіх осіб. Інші держави можуть також охоплювати постраждалих їзді всередині під час інциденту, незалежно від того, хто був винен. Є певні правила, які визначають ситуації як збиток від пожежі та крадіжки. Різні рівні страхового покриття, також доступні. Більш високі рівні можуть платити за ремонт залежно від вибору політики. Є багато типів страхового покриття, і деякі з них розглянуті нижче.
Повне покриття називається Всеохоплюючий і зіткнення. Це передбачає набагато більш широке охоплення, ніж існуючі.
Зіткнення Покриття для застрахованих транспортних засобів за участю аварії. Вона забезпечує платежі за ремонт або оплата готівкою значення, якщо не підлягає ремонту.

Повним покриттям (крім зіткнення) забезпечує страхування для автомобілів пошкоджено інцидентів не вважається зіткнень. Сукупні збитки включають пожежі, крадіжки, погоди, вандалізм і тваринного впливів.

Покриття Underinsured відомий як UM / UIM, яка забезпечує на вині партії або зі страховою чи ні. Страхова компанія платитиме ваші медичні рахунки.
Неможливість використання покриття відомий як оренда покриття, яке забезпечує відшкодування витрат на його. Це пов’язано з застрахованим транспортним засобам ремонту через непокритий збиток.

Кредит / оренди виграшу покриття іноді також називають GAP або GAP страхування. Вона передбачає захист споживачів залежно від тенденцій ринку.
Буксирування Покриття узбіччі допомоги населенню. Він розраховується випадкових і невипадкових пов’язаних буксирування. Невипадковим охоплює механічні поломки, газ і неподобств плоских шин.

Політика включає легальне прикриття і травми. Особисті речі всередині пошкодженого транспортного засобу тут не розглядаються. Потрібно, щоб повністю зрозуміти політику документацію, перш ніж здійснювати зокрема політику, щоб уникнути вибору неправильного плану.

Фактори, що впливають на його вартість премії включають суму оплати, рівень покриття ви не вибрали, тип транспортного засобу, вашу адресу і вік і, що важливіше авто стверджує, в минулому. Вік транспортного засобу, як правило, також дивились. Чим старше автомобіль, що не залишкову вартість, тим легше може придбати базове покриття відповідальності.

Незаміжні водії часто звинувачуються в більш високі страхові внески, ніж заміжні. Страхові компанії можуть навіть зазирнути у ваш кредит і водійські документи, перш ніж давати свої ставки.

Інші варіанти на вибір залежить від вашого бюджету потреби, як всебічний охоплення, охоплення зіткнення або його комбінації і захист від конкретного інциденту. Щоб переконатися, що ви хочете, щоб зберегти вартість значно нижче, то краще піти на саму високу франшизу, щоб знизити страхові внески. Порівняння різних політик і цін є гнучким способом забезпечення права умови оплати.

Страхування автомобіля дійсно має значення, коли мова йде про вашу безпеку, фізичних ушкоджень і збереження більше, в правильній перспективі. Ваш автомобіль це ваша відповідальність, саме тому краще розуміють цілей страхування, охоплення, ціни і зобов’язання. Це принесе користь вам в кінці кінців.