материнства інвалідності – як мами можуть захистити свої доходи під час і після пологів

Тривала відсутність на роботі з причини інвалідності під час і після декретної стали постійно зростаючі виникнення. За даними дослідження 2002 року, 29% короткострокових інвалідів (180 днів або менше) і 12% довгострокових інвалідності у зв’язку з вагітністю. Вагітність інвалідності може перетворити чудовий, змінює життя досвід в серйозній фінансовій проблемою, коли мама не має роботи протягом кількох місяців до і / або після періоду материнства. Страхування з непрацездатності дохід може забезпечити необхідні грошові кошти в відсутність або регулярної роботи заплановані через материнства інвалідності.

Багато корпорацій пропонують оплачувану відпустку пільги працівникам, які забезпечують повну оплату на строк до 3 місяців після пологів. Ускладнення, які викликають працівника без роботи перед поставкою або за період відпустки по вагітності після пологів може призвести до побутової втрачати грошові потоки протягом декількох місяців або довше.

Материнство інвалідності можуть бути заплановані для індивідуальних коротких страхування з непрацездатності термін, який може часто забезпечують до 70% регулярного доходу поки мама не в змозі працювати з причини хвороби або травми протягом 3-6 місяців. Довгострокове страхування по непрацездатності вмирає після того, як короткострокові вигоди закінчується, і може забезпечити дохід захист на строк до п’яти років або довше. Насправді, довгострокові страхові поліси інвалідності зазвичай не платять посібники до 65 років для забезпечення доходів у разі постійної втрати працездатності наприклад, якщо стоматолог був втратити використання руки або очі.

Майбутні мами часто покладаються на співробітника спонсорується страхової групи інвалідності. Група інвалідності може забезпечити переваги до 60% регулярних доходів. Тим не менш, вигоди від групових політик оподатковуються як регулярний дохід, зменшуючи дійсної вигодою, приблизно 42% доходу. Роботодавцю політики також зазвичай приходять з зграйки винятки та обмеження, які можуть зменшити або усунути переваги в цілому.

Страхова група інвалідності є прекрасним початком для захисту доходу, але це не повна відповідь. Дуже доступним додатковий страховий поліс інвалідності може дуже допустимо заткнути дірки в групі охоплення і надійним засобом щит проти втрати доходу у зв’язку з материнством інвалідності. Захисту доходів може бути розширений до 100% або постійного доходу з додаткове покриття. Крім того, допомоги, що виплачуються через додатковий політики не оподатковуються як дохід.

Жінки з сімейною історією проблеми під час декретної може також розглянути страхування від інвалідності. CDI покриває витрати, пов’язані з розширеним на дому або установі. Наприклад, якщо лікар мама наказує їй спати протягом місяця до або після їжі, CDI може покрити за рахунок день або жити в медсестру, щоб допомогти з потребами дня в день життя. Такий догляд, як правило, дуже дорогі і не поширюється на будь-які інші види страхування. CDI покриває до зазначеного щоденні суми ($ 120, наприклад), і політики можуть бути придбані з щоденною користі, що щорічно збільшується з інфляцією.

Рішення Захист доходів нова мама під час і після декретної є придбання індивідуального або додаткове страхування на випадок інвалідності, перш ніж завагітніти. Як тільки вагітні, мами вважають, що додаткове страхування по інвалідності більше не доступні.

“Це загальна помилка, яку ми бачимо майже щодня”, зазначає Рене Apack, президент застрахувати своє майбутнє, провідної незалежної нації страхування з непрацездатності брокерські послуги. “Ми отримуємо дзвінки від вагітних жінок, які раптом зрозуміли, що вони можуть бути відсутні на роботі у зв’язку з материнством інвалідності. Вони бояться втратити свої доходи в той час без роботи. На жаль, страхові компанії не пропонують нового покриття протягом 9 місяців материнства періоду “.

Майбутні мами можуть захистити свої доходи від довгострокових або короткострокових вагітності інвалідності. За допомогою цього покриття, сім’ї можуть уникнути ризику втратити значну частину свого доходу протягом декількох місяців, якщо не більше. Лі участь у спонсорованих роботодавцем план групи чи ні, материнства інвалідності можемо припустимо бути заплановані, щоб забезпечити по-справжньому безпечної вагітності, де твердий грошовий потік зберігається протягом усього періоду материнства.