материнства вагітності варіантів страхування в Північній Кароліні

Там не багато інформації в Інтернеті щодо стратегії планування платити по вагітності та пологах, в тому числі постачання і допологової догляд в Північній Кароліні, тому я вирішив написати цю статтю, щоб забезпечити мало розуміння з цього питання.

Якщо ви в даний час вагітні, ваші варіанти, в порядку бажаності, є Medicaid, страхова група, і передоплати плани. Після того як ви вагітні, це неможливо видати окрему політику. Додаток автоматично відхиляється. Якщо ви знаходитесь в процесі планування вагітності, кращі варіанти зведення до мінімуму ваші витрати материнства Medicaid, страхова група, індивідуальне страхування з Blue Cross Blue Shield, передоплата плани, в порядку убування бажаності.

У середньому загальна звинувачення материнства представлений Blue Cross Blue Shield штату Північна Кароліна в 2007 році склала $ 20015 за 1 вагітність. Пацієнт може бути зобов’язані платити цю повну суму, проте багато сімей переговори з лікарнями та постачальників платити зі знижкою, коли єдиним варіантом є платити зі своєї кишені.

При плануванні для покриття витрат по вагітності та чотирьох основних варіантів в Північній Кароліні, є наступні:

1. Група материнства страхового покриття. Це часто є найбільш вигідним способом оплати витрат по вагітності та пологах, так як багато політики Групи покривають материнства для всіх жінок на політику без додаткового гонщика. Крім того, якщо ви вже вагітні, і не відповідають вимогам доходу на Медікейд, це ваш кращий постріл в отриманні вашої вагітності покриваються страховою компанією. Крім того, деякі групи роблять політику
не вважають вагітність існуючого стану, так що це хороший варіант, щоб розглянути, якщо ви вже вагітні.

Після того, як звинувачення були представлені в страхову компанію, варто запитати в лікарню, якщо ви можете отримати знижку, заплативши відрахування в повному, а не здійснення платежів з плином часу. Я знаю випадки, коли франшиза була дисконтованих для своєчасної виплати в повному обсязі.

2. Індивідуальне страхування материнства з Blue Cross Blue Shield. На момент написання цієї статті, я тільки про одне окремої компанії медичного страхування в штаті Північна Кароліна, яка пропонує оплата відпусток по вагітності. Компанія Blue Cross Blue Shield і політика Advantage ® Синій і блакитний варіанти HSA см. Я не відомо про будь окремих поліс страхування здоров’я, який охоплюватиме вас після ви вже вагітні. HumanaOne раніше запропонував індивідуальну політику материнства, але з тих пір припинили його. Я взагалі скептично ставиться до невеликим компаніям медичного страхування, якщо ви навіть в змозі знайти той, який пропонує материнства, тому що вони часто на обмежених бюджетів і в результаті їх політики часто містять незграбні лазівки.

Blue Cross Blue Shield окремі політики дещо схожий на план передоплати через лікарню, так як страхові внески для додавання материнства вершника досить істотною. Тим не менш, на користь політика така, що в разі вагітності, яка включає в себе ускладнення, витрати значно більш передбачуваними. Вагітність з ускладненнями, часто значно дорожче, ніж нормальні пологи, так що ця опція є більш бажаним, ніж прямі плану передоплаті.

План материнства Blue Cross Blue Shield використовує франшизи і співстрахування плану він прикріплений до, тому важливо оцінити вартість різних пологових гонщиків в рамках франшизи і співстрахування кожного плану. Наприклад, припустимо, материнства Вершник за планом становила $ 350 на місяць. Припустимо, що цей план має $ 2500 франшиза зі 100% співстрахування. В даний час загальна вартість для вагітності протягом року становить $ 350 рази 12 місяців = $ 4200 + $ 2500 = $ франшиза 6700 для вагітності. Тепер припустимо, що другий план був материнства вершника за $ 450 на місяць. Припустимо, що цей план має $ 1500 франшиза зі 100% співстрахування. Зараз вагітність буде коштувати $ 450 рази 12 місяців = $ 5400 + $ 1500 = $ франшиза 6900. За допомогою цього гіпотетичного сценарію, перший варіант краще, навіть незважаючи на більш високі франшизи. Метою цього прикладу ілюструють важливість приділення уваги, скільки це коштує, щоб знизити базу оподаткування.

З материнством план Blue Cross Blue Shield, вона також важлива для планування термінів вагітності. Окремі франшиза скидається кожен 1 січня, так що краще, щоб почати материнства політики на початку року і почати намагатися завагітніти в цій точці. В іншому випадку, будуть перекриватися вагітності календар років, і ви, можливо, доведеться зустрітися Вашої франшизи більше одного разу.

3. Medicaid материнства покриття. Відвідати Державний сайт, щоб дізнатися про процес застосування і діючими керівними принципами права доходу.

4. Передоплата плани. Я ви вже вагітні, передоплата план є останнім засобом. У цьому випадку вам слід звернутися у допологовий і доставки вихователів, щоб домовитися про передоплату ставкою. У багатьох лікарнях пропонують знижки за які платять зі своєї кишені заздалегідь. При проведенні переговорів передоплати важливо дуже точно вказувати, що покриває, по розташуванню, і якщо ціна включає в себе ускладнення під час вагітності, або тільки нормальні пологи.

резюме
У цілому, з фінансової точки зору, Medicaid, як правило, найдешевший варіант, а потім страхова група. Індивідуальні пологові з Blue Cross Blue Shield є третім найбільш бажаним у якості заходи з мінімізації вартості несподівані ускладнення вагітності. Четвертий варіант передоплати плану за домовленістю з постачальником.

1. Середній звинувачення представлені BCBSNC по вагітності та послуг, професійні та лікарні тощо в 2007 році. Ваші витрати
можуть відрізнятися.