мало здоров’я кришкою, великий на дрібний шрифт

Немає нічого більш болісного, ніж у житті, з діагнозом критичних або хронічні захворювання. Питань приймаються в десять разів гірше, коли ваш страховик повідомляє вам, що вони не будуть платити на ваших критичних політики хвороби або приватну медичну страховку, ВІЛ або раком ви страждаєте від.

Ви просили, щоб читати підпунктом п’ять пункту 327 дрібним шрифтом, який повідомляє вам, що ви страждаєте від неправильного типу раку. Тільки пухлин нижче коліна і покриті лише перші п’ять днів ваше лікування буде оплачено, то це до вас, щоб знайти фінанси.

Цей сценарій може здатися абсурдним, але, незважаючи на брокерів і страховиків, які регулюються, така практика продовжує мати місце. Це був повільний процес, щоб очистити галузь і забезпечити споживачам отримати справедливу угоду.

Деякий час тому Рак Резервне копіювання, зареєстрована благодійна організація, підкреслив цю проблему шляхом організації широкі обстеження Mystery Shopping, які піддаються деякі тривожні факти про приватної медичної страхової галузі. Було встановлено, що з усіх провідних страховиків BUPA прикривали для онкологічних хворих протягом усього терміну їх хвороби. Тільки негайне лікування покривається більшістю медичних страхових полісів. Лікування або догляду протягом тривалого періоду, наприклад, замісної гормональної терапії або хіміотерапії, як правило, виключені.

Хоча брокери і страховики хочуть фінансувати довгострокові прикриття для страхувальників з хронічними захворюваннями, вони не завжди дають зрозуміти потенційним клієнтам в момент реєстрації, що вони покриті за.

Хоча обидва Підтримка Macmillan раку і раку резервного копіювання були в консультації з однодумцями організацій у галузі щодо підвищення рівня продажів практики та формулювання програмних документах чітко, прогрес був повільним, оскільки доповідь було опубліковано два роки тому.

Приватне медичне страхування і критичних охоплює хвороба, як правило, вивезені люди, які є порівняно здоровим. Остання річ, яка перетинає їх уми стає рак. Ось чому так важливо, щоб викласти винятку політики, перш ніж вони підписують.

Виклад передового досвіду для компаній Написання та продаж медичної політики був оновлений нещодавно Асоціація британських страховиків (ABI,), який є позитивним кроком у правильному напрямку.

Торгова організація в даний час рекомендується страховиків і постачальників продавати ці види страхування повинні підготувати типові тематичні дослідження, які пояснюють обставини, коли політики будуть чи не будуть оплачені. На жаль, страховики не зобов’язані дотримуватися цього коду, який є добровільним.

Хоча ініціатива Абі слід вітати, кращий спосіб з’ясування політики, попросивши продавця пояснити дрібним шрифтом.

Крім того, професійний жаргон і раніше використовується страховиками, щоб заплутати споживача. Наприклад, що це неправильно класифікувати як рак гострих або хронічних захворювань, раку стверджує, резервне копіювання. Однак страховики твердо впевнений, що він повинен йти в хронічну категорію. Споживачі тільки чути про це, коли їх позов був відхилений.

Хоча ABI мають своє серце в потрібному місці, страховики можуть бути змушені підвищувати свій рівень регулятором. Удосконалення підготовки персоналу колл-центру, які продають більшість політики, також давно назріло

Більш строгі продажів процедури необхідні з жаргоном бути усунені. У кінцевому рахунку, лягає на страховиків, щоб їхні клієнти були повністю обізнані про з точки зору їхньої політики, перш ніж вони беруть на себе зобов’язання.