малого бізнесу та громадських покриття відповідальності

Будь малий бізнес або самозайнята особа може зрозумілим питання про те, чи потрібно платити за страхування цивільної відповідальності, коли вони повинні тримати їх ціни якомога нижче. Ніхто в бізнес хоче платити за все, що не є абсолютно необхідним. Ця стаття призначена, щоб допомогти вам вирішити, чи буде страхування цивільної відповідальності, швидше за все, бути мудрим інвестицій для Вашого бізнесу. Ми будемо дивитися на те, що функції цієї страховки, а потім дати кілька практичних прикладів, коли вам може знадобитися.

Той, хто на роботу співробітників, ми сподіваємося бути в курсі страхування відповідальності роботодавців, тому що це те, що всі роботодавці повинні мати за законом. Це робиться для того є відповідний джерело компенсації в місце для ваших співробітників у випадку будь-якої травми або пошкодження, що виникли в результаті проведення своєї роботи. Політика також захищає Вас від необхідності покрити ці витрати зі свого бізнесу. Громадське покриття відповідальності або відповідальності перед третіми особами, оскільки це також відомо, робить те ж саме для тих, хто не є одним з ваших співробітників.

Цей тип покриття не є обов’язковим, так що це повністю залежить від вас, щоб вирішити, чи є виправданим вартості бізнесу чи ні. Деякі підприємства виконувати роботу, яка за своєю природою більш ризиковано, ніж інші, але є дуже небагато видів робіт, які не представляють ризику взагалі якоюсь третьою стороною. Щоб бути безризиковою ви повинні були б дійсно бути тим, хто не притягувався персонал, який працював з дому, ніколи не пішов на зустріч клієнтам і ніколи не було клієнтів на вашу власність. Решта з нас буде все стикаємося з ризиками для тій чи іншій мірі.

Розглянемо деякі з простих ситуацій, які можуть призвести до позову про травму або пошкодження майна. Той, хто працює на висоті має величезні можливості для випадкового пошкодження і травми, незалежно від того, наскільки ретельно вони. Покрівельники, будівельники, декоратори, супутникові установки інженери, миття вікон, і т.д., всі могли б падіння інструменту або інших матеріалів і приводити до матеріального збитку або навіть тілесних пошкоджень, якщо вони дійсно не пощастило.

Люди, що працюють всередині або навколо власності, що належить іншим людям також спільним джерелом претензій такого роду. Тих, хто встановлює обладнання або послуги, склярів, землею робітників, електриків і сантехніків часто викликають випадкового пошкодження майна через роботу вони виконують. Це може бути також просто, як стукає щось з полиці під час руху частина обладнання, або він може бути проколювання труби при бурінні в стіну. Якщо сантехнік провів частину роботи, яка пізніше просочилася, вона потенційно може привести до дуже великі і дорогі пошкодження, для яких вони будуть нести відповідальність.

Справа в тому, що будь-яка людина, чий бізнес включає в себе роботу від вашого власного приміщення в собі істотний ризик якогось нещастя, які приведуть до претензії. Ви також повинні пам’ятати, що такі ж ризики виникають всякий раз, коли хтось прийде на вашу власність. У вас є обов’язок турботи по відношенню до будь-якому відвідувачу, і якщо вони приходять, щоб побачити вас і спіткнутися кілька нерівних підлог, можна поранити себе, а потім судитися з тобою. Для більшості підприємств скромної вартості страхових премій є набагато більш безпечним, ніж ставка потенційно величезний вартість захисту з позовом до суду, всі пов’язані з нею судові витрати.