малого бізнесу потребують державної покриття відповідальності – вам це потрібно

Будь-який великий бізнес матиме громадське страхове покриття відповідальності на місці, але для багатьох малих підприємств, де кожен вартості має бути розглянутий, як ви знаєте, чи є це дійсно необхідно чи ні. Перше, що потрібно мати чітке уявлення про те, що вона не є обов’язковою, щоб він (крім одного чи двох спеціалізованих областей роботи). Там не існує закону, який говорить, що кожен бізнес повинен мати цю кришку на місце, на відміну від матеріальної відповідальності працівника покрив, який будь-який, хто використовує персонал повинен володіти законом.

Так що це ваше рішення, як власник бізнесу або менеджер, чи є бізнес-необхідність страхування цивільної відповідальності. Першим кроком на шляху прийняття такого рішення, щоб зрозуміти, що саме це, так що ви краще в змозі судити, наскільки важливо для вашої роботи. Цей тип фахівця кришку всі про захист вас від претензій третіх сторін за збитки, завдані майну або в разі травм.

У нашому все більш спірних суспільства це все дуже легко уявити, як судові витрати і компенсацій для будь-якого типу травми дуже швидко може стати дуже істотною дійсно. Це одна з причин того, що покриття відповідальності ще більш важливо для малого бізнесу, ніж для деяких більших. Якби був позов проти індивідуальною трудовою діяльністю або будь-яку невелику операцію, є всі шанси, що рішення така вимога була б неможливо і навіть може означати кінець бізнесу. У той час як великі компанії можуть бути більше в змозі покрити такі витрати і вести торгівлю.

Для того, щоб прийняти рішення про Вашу потреби в такій політиці, з її допомогою можна думати про тип обставин, за яких цей вид страхування не потрібно. Тому що мова йде про претензії третіх осіб, ситуацій розглянути моменти, коли ви чи ваші співробітники або на чуже майно для виконання вашої роботи, або час, коли інші люди відвідують вас на вашому власному приміщенні. Будь-які контакти з іншими людьми та їх властивості, коли ризик виникає.

Наприклад, якщо ви працювали на висоті на зовнішній стороні будівлі, і ви нехай інструмент вислизнути з ваших рук. Якщо він приземлився на когось і заподіяли їм шкоду, яка була б класичний приклад, коли претензій третіх сторін буде зроблено проти вашої компанії. Воно не може бути так серйозно – це може бути просто капала фарба на дорогих новий костюм хтось. Існує ще й витрати, пов’язані якщо у вас є кілька випадків протягом року ваш скромний страхової премії незабаром можна буде дуже корисно.

А також травми, є практично безмежні кілька способів, які ви або ваші співробітники можуть призвести до пошкодження чужого майна, якщо ви регулярно працювати над приміщеннями інших людей. Однак, ви також повинні розглянути ваші власні місця роботи, якщо ви коли-небудь клієнтів або інших підрядників на вашій території. Якщо хтось у вашому офісі бачити вас, і їм вдається впасти, поранитися або пошкодження щось у них, що також може призвести до претензії. Там, як видається, немає такого поняття, як нещасний випадок більше, так що будь підніжки, навіть за межами вашого приміщення, може мати позов проти вас за халатність.