малим бізнесом робочих місць акту

Один з найстрашніших аспектів поточної економічної реальності є триваючий рівень безробіття. У той час як він продовжує на або навколо 10%-ної позначки, це буде натискати на кількість грошей, витрачених на центральних вулицях вгору і вниз по США. Людей турбує чи їх наступного чека прибуде воліють платити готівкою за свої борги, а не витрачати. Об’єднайте це з небажанням банків і кредитних компаній, щоб бути більш щедрими з кредитним лімітом і у вас є ідеальний шторм для малого бізнесу, щоб погоду. Це Тому можна тільки вітати, щоб побачити Малий бізнес Вакансії Закон. Неважливо, що ваша політика, ідея в 12 мільярдів доларів на податкові пільги для бізнесу є гарною новиною. Чи буде це насправді нічого для створення робочих місць, можна тільки здогадуватися. Ви не знайдете жодного стимулу для найму нового співробітника. Уряд працює над теорією, що, якщо ваш бізнес робить капітальні вкладення, це в кінцевому підсумку створити більше робочих місць. Враховуючи дві третини всіх нових робочих місць були створені малого бізнесу протягом останніх трьох років, і ви розумієте, чому це порушує орієнтовані на малий бізнес.

Починаючи з індивідуальною трудовою діяльністю, податковий вексель буде нижче приблизно на 15%, якщо ви оплатите власних медичних страхових премій. Поточне положення в тому, що, якщо ви наймаєте людей, виплату своїх внесків медичного підлягає відрахуванню з валового доходу підприємства. Але премію за власне страхування є тільки особистий відрахування. Тільки за 2010 рік, премії призведе до зниження чистого прибутку від вашої власної зайнятості. Є також зміни в системі для вимагати повернення податків який тепер дозволяє вам повернутися на п’ять років, початкові витрати ліміт збільшується і термін погашення продовжений, в перший рік на витрати відрахування збільшуються вдвічі, а обсяг розширена, щоб включити орендоване майно поліпшень, навіть якщо вони не є капітальне обладнання, а також амортизаційні відрахування будуть розширені. Нарешті, тепер ви можете зняти деякі з ваших пенсійних заощаджень для покриття Ваших найближчих торгових втрат під час запуску.

Це всього лише картинкою зі складного набору положень. Крім того, більше податків, зміни і перерв, ймовірно, з’явиться протягом решти цього податкового року. Так що краще тулитися з вашим бухгалтером або податковий консультант проконсультує Вас про те, як скористатися всі, на пропозицію. З Адміністрацією на гачок до прийняття рішень з безробіття, на ринку малого бізнесу можна очікувати більше допомоги. Що деякі з цих вплине страхування малого бізнесу неминуче. Подібно до того, як відрахування медичного страхування були змінені, щоб заохочувати більш малого бізнесу для підтримки адекватних планів, ви можете очікувати, щоб побачити більше перерв і посібники для інвестицій. Це розгортає в території страхування, тому що, якщо норма амортизації на основні засоби збільшується, то цей записує значення для цілей страхування, і так далі. Ви можете знайти його коштує ваш час, щоб мати страховий аудит в кінці року цей податок, щоб забезпечити вам до сучасних значень на місці, наприклад, на відновлення витрат по страхуванню майна, заміна арматури та фітингів, і так далі.