малий бізнес Міннесота медичного страхування

Міннесота є одним з американських штатів, який зіграв важливу роль у створенні страхової політики охорони здоров’я Міннесоти доступні для його жителів. Це причина, чому це стало можливим отримати медичну страховку в стані з мінімальними клопотами. Одним з найбільш частих методів люди використовують для отримання медичного страхування через свої малі підприємства. Міннесота методи медичного страхування дозволить цим самозайнятих підприємців, щоб отримати їх медичного страхування для своїх співробітників.

Відповідно до правил штату Міннесота, характер малого бізнесу є той, який має від 2 до 50 осіб. Якщо ви власник малого бізнесу, ви повинні дізнатися, аль про права і свободи, які ви можете надати вашим співробітникам, наскільки пропонують медичне страхування стурбований.

навіщо продавати?

Міннесота медичні страхові компанії зобов’язані робити продажу своїх полісів медичного страхування для дрібних індивідуальних підприємств. Якщо специфіка Міннесота Міністерство торгівлі повинні дотримуватися, якщо це малий бізнес з 2 до 50 співробітників, це обов’язок страхової компанії, щоб дати їм можливість вибрати від політики доступні.

Одно медичного страхування: Там повинна бути такою ж політики в галузі охорони здоров’я, які повинні бути надані кожному малого бізнесу. Проте їх ціноутворення змінюватись на основі загальної кількості співробітників, а також стан їх здоров’я і ризики, які покладені на кожного співробітника. Деякі малі підприємства можуть зажадати заплатити значну суму грошей, ніж інші політики. Тим не менш, поки тарифи розумні, і вони не зазіхають на правила, він є законним до тих пір, як ці малі підприємства були забезпечені однакові політики, як і інші малі підприємства.

Які критерії?

У разі, якщо малий бізнес не має права на медичне страхування, вони повинні відповідати номінальному кваліфікаційним вимогам. У разі не з метою задоволення критеріям, штат Міннесота, швидше за все, припинити поліс страхування здоров’я.

Як Премії ціною?

Для кожного окремого співробітника, ціни на страхові внески в малому бізнесі є те, що може змінюватися залежно від ризиків для здоров’я, а також статус кожного співробітника. Існують закони, які спеціально призначені для цієї мети в державному та ціни страхових дійсно змінюються. Тим не менше, ці закони дозволять страховим компаніям стягувати більше або менше в зв’язку з їх статусом ризику для здоров’я.

Ухвалення рішення про премії співробітників є те, що сприймається як відповідальність власника бізнесу. У разі, якщо працівник не згоден виплачувати свої внески або не згоден з усіма пунктами, страхова компанія може розірвати політики охорони здоров’я.

Політика може бути припинено, якщо вона не буде продовжена щороку, і це відбудеться у випадку, якщо компанія не в змозі слідувати правилам, властиві страхуванню. Це вказує на “гарантований поновлення ‘політики.