максі, міні, Тесса і ПД куди вони поділися

Якщо ви були відповідальні заставка у Великобританії, ви можете бути знайомі з термінами, як Тесса і повіями. Тим не менш, в останні роки спостерігається нова термінологія, вступають в гру у вигляді різних МСА, або індивідуальні ощадні рахунки. Що це відносно новий МСА все про і де TESSAs і ПД йти? У нас є відповіді на ваші питання, щоб ви могли залишатися в курсі останніх британської стратегії упаковки податку.

Tessas

Тесса виступає за звільнення від податків ощадного рахунку, які були введені в 1990 році. Їх мета полягала в тому, щоб інвестори вкладати гроші в будь-якому рахунку коштами чи акціями економію без необхідності платити податки на їхні доходи.

У 1999 році розпочали свою TESSAs перетворення Тессе тільки для МСА, які відтоді стали просто МСА готівкою. Британські інвестори трималися ці рахунки довгий час після їх перетворення у зв’язку з п’ятирічних термінів. В кінці терміну, власники рахунків була можливість скасувати свій рахунок або закочують коштів TESSA в МСА.

ВПД

ПД, чи особистих планах справедливості, були вперше введені в 1987 році і були використані для заохочення британців інвестувати до Великобританії на біржі компаній. Інвестицій максимальна була набагато менше, ніж внесок межа для МСА, а також неоднозначних положень, що визначають ці інвестиції були причиною багатьох скарг з боку інвесторів. До 1999 року були повіями перехід на акції та частки МСА, а до 2008, всі існуючі ПД був автоматично перетворюються у МСА.

Міні та максі МСА

Перший МСА були класифіковані як міні і максі рахунки, з останніми, насамперед використані для інвестицій в акції МСА. Повна сума вкладу може бути також розділений між акціями та акціями і грошовими рахунками, схожі на керівні принципи МСА сьогодні. Тим не менш, багато керівників ISA не пропонували готівку варіант для Maxi МСА, і, таким чином, більша частина уваги цих рахунків був на інвестування, а не просто збереження.

Міні МСА були в першу чергу для розміщення готівкових грошей у відсотковому рахунку, схожі на грошові ISA сьогодні. Був також можливість інвестувати в міні-акції та акції ISA. Громадяни могли відкрити тільки один або одна міні-максі ISA кожен рік відповідно до колишньої правил.

Сьогодні, міні МСА перейшли на стандартну МСА, і максі і міні відмінності більше не існує. Замість цього, люди можуть відкрити один акцій і один грошовий ISA щороку, поки їх сумарний вклад не перевищує межі, встановленої діючими керівними принципами ISA.

Перетворення цих рахунків був одним автоматичним, тому власники рахунків не було ініціювати будь-які зміни, які дозволять перетворення мати місце. Тим не менше, люди, які не в захваті від перетворення ISA може передавати кошти іншим менеджерам або рахунки, хоча акції МСА не можуть бути передані на готівкові МСА як правило.

Розуміння колишнього рахунки термінологія може бути корисно в боротьбі з британським сьогоднішньому ринку ISA, так як колишніх умовах можуть виникати час від часу. Доброю новиною є те, що перетворення ISA порушив рахунків на дві різні категорії, що робить її набагато простіше для власників рахунків, щоб отримати кращі ISA для своїх потреб.