майна та страхуванню від нещасних випадків тенденції

Останні події у світі прищепили почуття страху в тому, хто вмикає телевізор або відкриває газету. Люди все більше усвідомлюють свою вразливість, і більше зацікавлені в покупці страховки. Іронія полягає в тому, що ті ж лиха, хвороби і військові дії створили негативну тенденцію у власності та промисловості страхування від нещасних випадків, до точки, де ці види страхування є дорожчими і більш важким для споживачів, щоб отримати.

Власності та промисловості страхування від нещасних випадків відповідав $ 7,9 млрд. чистого збитку в 2001 році. За даними Управління страхових послуг (ISO) і Національної асоціації незалежних страховиків (NAII), це перший випадок, коли промисловість ніколи не повідомила про чисті збитки. Експерти прогнозували негативне 2,7 відсотка темпи повернення майна та страхування від нещасних випадків, майже 6,5 відсотка нижче, ніж норма прибутковості на 2000 рік.

Ці втрати викликані низкою підприємств Страхування майна та відповідальності, щоб скоротити з метою економії. Один крок, зроблений з метою зменшення втрат, щоб уникнути додавання будь-яких нових власність і політику страхування від нещасних випадків. Страховики також цілеспрямовано зупинили оновлення або оновлення існуючої власності і політики страхування від нещасних випадків. У результаті високої ціною майна та страхування від нещасних випадків політики зросла.

Ряд чинників, як кажуть, викликало майна та страхування від нещасних випадків проблеми, включаючи терористичні акти, стихійні лиха, економічні потрясіння, і навіть форми.

Заголовок однієї публікації судового адвоката, “Цвіль золото», вказав, що останні судові рішення щодо страховиків ставить під загрозу рентабельність майна та страхування від нещасних випадків промисловості. Інвазивна форма була визнана остання побутових небезпек, а також майна та страхування від нещасних випадків страхувальників були наживаються з прибутковим позовів. Широкого розголосу Техас позов привів приголомшливі $ 32100000 рішення – надзвичайно вигідно для власника, потенційно руйнівними для майна та страхування від нещасних випадків промисловості.

Терористичні акти 11 вересня внесли великий внесок у негативний вплив на власності та промисловості страхування від нещасних випадків. Було повідомлено, що майно і страхування від нещасних випадків претензії, пов’язані з подіями 11 вересня склала цілих $ 70 мільярдів. І те ж подія також викликало спад на фондовому ринку, додавши до тенденції до зниження страхової галузі.

Це негативний вплив також зробила згубний вплив на ринку нерухомості, де Страхування майна та відповідальності має важливе значення. Нерухомість і охоплення страхування від нещасних випадків необхідно при подачі заяви на звичайні, підтримки уряду та комерційної іпотеки, без нього, кредитування компаній буде відкидати застосування іпотеки. Таким чином, ринок нерухомості не може функціонувати належним чином, якщо даний вид страхування є більш дорогим і менш доступним. У сфері нерухомості, іпотечні кредити мають першорядне значення у закритті переважна більшість продажів. Без власності та страхування від нещасних випадків, то не буде ніякої іпотеки, та продажу на ринку нерухомості різко впаде. Більше того, без майна і страхування від нещасних випадків покриття, домовласникам було б важко або неможливо підтримувати свої зобов’язання іпотекою. Кредитори будуть змушені звертати стягнення на майно, а також не піддавайте домовласників до дорогих кредитор змушений місці охоплення.

Ніхто не може заперечувати руйнівного особистих наслідків стихійних лих, терористичних актів та хвороб. Страхування і нерухомості два приклади того, як ці події зробили негативний вплив на нашу економіку, а також.