майже 4 мільйони водіїв обміняли б штрафні очки

Приголомшливі 3700000 * автомобілістів – 12% водіїв на дорогах Великобританії – запитував родича чи друга, щоб взяти очки за швидкість камери кару для них, якщо вони стикаються позбавлення водійських прав, новий загальнонаціональне опитування Ipsos MORI від імені Суінтон виявлено.

Опитування на замовлення провідних високі страхові вулиці брокера Суінтон, також показало, що 13% водіїв будуть брати очки від партнера або відносним, щоб запобігти їх від бана від водіння.

Драйвери було задано питання, грунтуючись на припущенні, що вони або їхні друзі вже шість очок і були сфотографовані швидкості камера розташована позаду транспортного засобу таким чином, що особа водія не може бути підтверджений.

На малюнку для потенційних “штрафне очко заміни ‘піднімається до 20% серед дітей молодших-24. Це підпадає тільки 4% старше 55 років який розглядатиме просити когось, щоб взяти їх очок і 8% з більш ніж 55 років заявляючи, що вони б розглянути питання про прийняття їх від імені друга або родича.

Тим не менш, той же опитування показало високий рівень чесності серед автомобілістів Великобританії по відношенню до іншого незаконним актом, з 93% водіїв, що вони не будуть їзди від невеликої аварії, такі як відсікання чийсь бампер при русі заднім ходом.

Ці контрастні цифри відображають ставлення деяких водіїв Великобританії, що торговельна штрафних очок є менш серйозним злочином, ніж інші злочини автомобілів.

Такі цифри показують, що деякі водії перегляду камер контролю швидкості також розташувати нанести фінансові санкції, а не фактично утримати автолюбителів від перевищення швидкості та порушення закону.

Опитування Суінтон, до деякої міри підтверджують те, що до цих пір була міська легенда, що чорний ринок може бути, що виникають у торгових точках швидкість камери кари.

Нік Бойєр з Суінтон сказав: “Це потенційно серйозна проблема, яка потребує вирішення. З точки автострахування зору, це означає, що автомобіль, як страхові брокери Суінтон може бути страхування деяких водіїв, які в іншому випадку могли заборонили сісти за кермо взагалі. Там тільки така перевірка страхових брокерів може зробити.

“Ще кілька років тому багато страхові брокери не призведе до збільшення премії для водіїв з всього лише 3 штрафних очок. Сьогодні, однак, ми дивимося на кожен випадок індивідуально і не автоматично збільшувати страхові внески, коли наші клієнти перевищує 6 балів, отриманих в результаті пастки швидкість камери “.

Існують різні регіональні відносини до такої неможливий хід. Іст-Мідлендс (6%), Східна Англія (8%) і Північний схід (8%) є регіони менш імовірно, щоб попросити їх точки буде замінений. Найбільший потенціал чіти на південному заході, де 20% буде попросити кого-небудь, щоб взяти їх пунктів, а на південному сході, де 18% водіїв зізналися, що вони б розглянути питання про прийняття пунктів від когось ще.

Опитування також показало, що чоловіки на 13% трохи частіше, щоб попросити кого-небудь, щоб взяти їх очок, ніж жінок.

Перевищення швидкості автомобілісти стикаються мінімум 3 очки, якщо спійманий камерами, з 12 очками залучення автоматичного заборони в багатьох випадках.

Раніше в цьому році опитування YOUGOV виявили, що майже в п’ять з половиною мільйонів Великобританії водії мають точки на їх ліцензію, 8% виданих поліцією і відпочити від камер контролю швидкості. Він також підрахував, що в даний час 750 тисяч водіїв мають шість очок, з 160000 Накопичивши дев’ять.

(* Цифри Ipsos MORI від фінансових послуг омнібуса показують, що в даний час 31 млн. застрахованих дорослих у віці старше 16 років в Англії, Шотландії та Уельсу)

(* DVLA записує до жовтня 2006 року, поточний фотокарт власників ліцензій займають люди у віці 16-99 років = 24713540. Ще 17 мільйонів чоловік тримати папери водійських прав).