майже половина з Великобританії не має кришки страхування життя

Було виявлено, що життя страховика Pru Life Великобританії стали свідками 15,8% збільшення чистого прибутку в 2008 році, незважаючи на падіння одного-преміум продажів в результаті слабкого ринку інвестицій.

Pru Life Великобританії Президент Nishit Majmudar сказав падіння було викликано зниженням продажів: “Це тому, що продажі одного премії були набагато нижче, ніж у 2008 році у 2007 році”, сказав він.

Уповільнення темпів відбору на одній страхової премії перегукується з ворожими промисловості, але Majmudar сказав, що компанія як і раніше скористалися найбільшу кількість одно-преміум політики, ніж будь-який інший конкурент.

Президент компанії впевнені, що, здавалося, його фірма була сильним суперником в житті сектора і тут залишитися, як він оцінив бізнес займає третє місце на основі першого року продажів премій плюс 100% від однієї премії.

Страховик також повідомив нові знайдені гроші з динамічним бізнес, перш ніж страхових зборів: “Враховуючи фінансову кризу, яка почалася в 2008 році, це все ще буде довести, довіра інвесторів у нашій пов’язано засобів”, сказав він.
Незважаючи на зростання продажів, а не багато купують

Незважаючи страхування життя збільшення продажів в інших країнах світу, недавнє опитування від провідних компаній страхування життя показав, що багато британців не потрудилися купувати такого захисту.

Дослідження показало, що половина населення Великобританії не матиме фінансове забезпечення в менш ніж через місяць, якщо їх доходи були висохнути.

Дослідження відображається, що майже половина жителів Великобританії (45%) ще не придбали будь-яку форму захисною кришкою, яка включає в себе політики, такі як захист доходів, страхування життя критичних охоплює хвороба.

72% заявили, що вони економлять менше 100 фунтів стерлінгів на місяць, причому половина цих людей жодних заощаджень на майбутнє. Викликає занепокоєння те, 49% дорослих мають менш ніж за £ 1000 в інвестиції і заощадження.

Огидно, тільки третина британської громадськості вважають, що вони мають якесь фінансове забезпечення на місці, щоб покрити свої іпотечні кредити.

Проте, середній річний бюджет витрат домогосподарств становить близько £ 450 на місяць, залишаючи мільйони з досить грошей, щоб вижити менш ніж через місяць найгірше має статися, і з надмірністю і фінансова напруженість підсилює тиск на домогосподарства, це реальна можливість.

Один фінансовий аналітик сказав, що проблема зростання безробіття і скорочення заощаджень “буде тільки гірше”.
Розрив у страхуванні життя

Схоже, що люди не наважуються вкладати кошти в захист політики, якщо дати йому свій власний вибір, за даними опитування.

Тільки 5% прихильні купівлю критичних охоплює хвороба, 7% вирішили купити кришку страхування життя і 10% були готові придбати політики захисту доходів.

Iain Mallon, керівник захисту в страховій компанії сказали, що освіта є ключовим при ухваленні люди розуміють, що їх життя та майбутнє варто захищати: “Це серйозне питання для громадськості Великобританії і один, який необхідно вирішити, якщо люди збираються бути належним чином захищені “.

Він просунув: “Фінансове забезпечення в цілому розглядається як досить нудно і низьким пріоритетом. Але щороку тисячі сімей, постраждалих від фінансових втрат доходів від годувальника. У нинішніх економічних умовах це буде тільки гірше “.

ресурс