майбутніх реформ в галузі охорони здоров’я програма страхування Пенсільванії

Губернатор Ед Ренделл недавно представила свою програму з реформування охорони здоров’я в Пенсільванії. Пропонована програма для реформи медичної страховки в штаті Пенсільванія під назвою рецепт Пенсільванії, все ще має бути затверджений законодавчим органом. Якщо вона буде схвалена, вона, безумовно, принесе зміни для мешканців ПА. Загальна мета Губернатор Ренделл призведе до медичної допомоги для всіх в державі, у тому числі близько 767 000 які в даний час не має медичної страховки. Ось деякі з високого рівня коштів, в якому його програма принесе користь жителям Пенсільванії.

1. доступного страхування для всіх

Нова програма, яка є частиною рецепт Пенсільванії називається CAP, який виступає за “Покриття всі Пенсільванії”. До цього, Ренделл намір довести доступне медичне страхування для всіх в ПА, особливо тих, хто робить менше, ніж середній дохід держави в розмірі $ 39 000. Є два цільових областей, що ця програма прагне забезпечити страхування. Вони включають в себе ті, які:

Працюючі люди, які не мають медичної страховки
Власники малих підприємств, які не мають медичної страховки

2. зайнятих осіб, які не мають медичної страховки

Автогол Губернатор Ренделл для тих, хто працює, але не мають страховки, але тільки ті, хто роблять не менш 300% від рівня бідності доходу, повинен бути в змозі надати медичну страховку за ціною близько $ 280 на місяць. Мабуть, це фактичні витрати на надання цієї політики, що його адвокат не визначений. Є в даний час кілька страхових компаній пропонують медичну страховку на цю суму менш в Пенсільванії.

3. власників малого бізнесу, які не мають медичної страховки

Надаючи медичного страхування для малого бізнесу, CAP допоможе працівникам і роботодавцям задоволення їх потреб в області охорони здоров’я. Вона буде також заохочувати зростання бізнесу в Пенсільванії. Якщо бізнес хоче приєднатися до програми CAP, співробітник буде відповідати за між $ 10 і $ 70 кожен місяць, а роботодавець буде платити близько $ 130 для кожного співробітника.

4. програми по скороченню витрат на медичне обслуговування зробить його більш доступним

Деякі райони у новій програмі націлені на стримування зарослі і непотрібних витрат на охорону здоров’я. Ці цільові області допоможе зменшити витрачені мільярди доларів щороку, і допоможе знизити загальну вартість, що робить план медичного страхування більш доступним. Ось деякі з особливостей, які були спеціально згадані:

A. Вивчення послуг, які виконуються – Деякі райони в даний час вивчаються в потенційно знизити поточні витрати на медичну допомогу, такі як скорочення тривалості перебування в лікарні для того, щоб запобігти такі речі, як внутрішньолікарняні інфекції. Іншою проблемою цільових будуть ті, перебування в лікарні, що можна було б запобігти шляхом поліпшення індивідуального самодопомоги або більш якісні послуги лікаря, в першу чергу, таких як лікування у людей, які страждають діабетом, астмою та іншими різними захворюваннями. Це також включає в себе масштабування назад на певних процедур і тестів, які можуть виявитися непотрібними.
B. Скорочення медичні витрати за рахунок розширення послуг. Щорічні витрати на надання медичної допомоги в мільярди доларів. Губернатор, який прагне знизити цей показник за рахунок скорочення непотрібних витрат, щоб знизити витрати на медичне страхування в Пенсільванії. Розширюючи медичної годин об’єктів операцій, включаючи вечірні години та у вихідні дні, він вважає, що буде менше необхідності використовувати швидкої допомоги для повсякденних медичних потреб. Крім того, Ренделл сподівається, що за рахунок залучення всіх у програми медичного страхування, загальні витрати на охорону здоров’я в Пенсільванії буде знижуватися.
C. інші зміни, які принесуть користь багатьом – інші додаткові зміни в медичному страхуванні в програму PA включають в себе:

дозволяє медсестрам виконувати більш послуг:

Ренделл пропонує використання медичних працівників, як медсестри і, можливо, зубних техніків у велику ємність, так як вони навчені робити більше, ніж вони зазвичай дозволено робити. Одне з пропонованих змін є надання рецептів під час процесу народження. Акушерок та практикуючі медсестри вже поставляють на цілих 10% новонароджених населення в ПА, і це було б природним розвитком своїх послуг у цій галузі.

Крім того, медсестри медсестра в контрольованій медичний заклад не може бути дозволений для лікування інфікованих нігті на ногах, видаляти родимки, або стібка ран. Справді, багато медичні сестри регулярно виконувати ці види лікування в контрольованих лікар-центр. , Дозволяючи їм виконувати ці функції на медичні штату основі, а не по типу об’єкта, витрати на охорону здоров’я будуть скорочені як лікарі, а не виконувати функції, які більш пристосовані до їх спеціальної підготовки.

Адаптація медсестри допомоги в таких областях, як ці, безумовно, увімкніть витрати на медичне страхування повинні бути скорочені як медсестри не стягують плату вище, ніж лікар для своїх послуг.

зниження витрат за рахунок знижки:

Для бізнес-планів підприємств, Ренделл пропонує знижку, якщо медичні витрати роботодавця за їх групі план використовує менше 75% від зібраних премій. Страховик буде потім надати відшкодування кожному з працівників. Для тих років, в яких витрати нижче, ніж очікувалося, витрати будуть менше за роботодавцем і працівником. Невідомо, як страховики будуть фінансувати претензій для груп, чиї вимоги перевищують 200% або навіть 500% своїх премій. Якщо це буде зроблено на основі загального коефіцієнта збитковості, було б дуже корисним для роботодавців.

Усі ці зміни будуть скоріше позитивно позначиться медичного страхування в штаті Пенсільванія. Багато людей, безумовно, буде дано краще охорону здоров’я. Рецепт Пенсільванії може бути дійсно чудовий план. Тільки час покаже.