літніх страхування подорожей, Щасливої ​​дороги

Це гірка правда: Страхові премії, заснованих на ризику, і, наскільки медичного страхування, за статистикою, чим старше ви, більш імовірно, ви, з однією або декількома з захворювань, які можуть призвести до застосування.

Більшість туристичних страхування пропонує страхування подорожей на премії залежить від віку та тривалості поїздки. Вони не беруть до уваги медичні сторінки історії. При натисканні вона вже 50, не пізніше, ніж 65 страхових компаній хотіли б також, щоб замовити їх власне здоров’я. Це означає, що купити страховку, ви повинні тепер відповісти на ряд медичних питань.

Часто, страховим брокером чи агентом обробки формі, необхідно перевірити або “так” або “ні” на різних медичних питань. Залежно від відповідей, ви можете встановити щоденний категорії оцінювати. Кілька медичних питань, тим вище премія. Крім того, тримати високі премії, планувати ваш стан, в якому постачальник вже існує, також варто продовжувати.

Іншими словами, до 6 місяців у вже існуючих, що вимагає від нас, можливо, було 7 місяців, як я хотів отримати охоплення. Якщо у вас є більший ризик для страховика (або декілька умов, у вас є), вже існує в графіку може бути збільшений до 12 місяців. У цій ситуації, за умови, що ви були 7 місяців тому, в даний час розглядається як вже існує і, отже, не підпадає під шлях. Ці плани, отже, не поширюється на умовах, що визначаються політикою “вже існує”.

Анкети дійсно може перешкодити вам охопити всі разом, ви будете більш, ніж умови страхова компанія відчуває себе комфортно. У цьому випадку єдиний варіант, ви повинні припустити, що з медичної точки відомий як рівень.

Ці медичні плани не просто припустимо, ваш вік, тривалість поїздки, і чи є у вас певні умови, але вони отримають повну особисту медичну інформацію, в тому числі речі, як зростання і вага до уваги, що дає вам пропозицію, яка точно відповідає індивідуальній оцінці ризику .

Доброю новиною є медичним припустити, політика така, що навіть дорожче, ніж інші плани, дати гарантію, що умови у тому, що у вас є. Так, шляхом консультування страховим агентом захворювання була 7 місяців тому, збільшенні премії, але в той же час, ви повинні мати однакову конструкцію або його ускладнень, коли свято повинні бути покриті. (Важливо: Зверніть увагу, що ці загальні принципи, кожен план відрізняється і може змінюватись в залежності від використання його покриття).

Деякі люди думають, що це розумна ідея, щоб “пропустити”, щоб зробити одне або інший стан або ліків, які ви намагаєтеся заплатити меншу премію. Пам’ятайте, що якщо ви не хочете взяти на себе ризик, немає ніякого руху, ви повинні серйозно утримуватися від брехні. Всі вони пов’язані політикою буде недійсним, це ваша історія хвороби (по будинку, і нехай лікарі) не відповідали відповіді на питання, вам забезпечені.

Навіть якщо ви не повинні залишити речі свідомо, розбіжність призводить до виділення яких зобов’язань з виплати страхової компанії і залишити вас всі рахунки. Це на всяк випадок, я пропоную вам відповісти на будь-які питання, не тільки для власного сімейного лікаря, а й інших фахівців (лікар, всі дані). Адже не може бути знайома з деякими, що він зробив у випадку, що може призвести до виникнення конфлікту між тим, що ви сказали, і того, що записано у вашій історії хвороби.

Користувач додатковий час або навіть кілька доларів, вона може мати цей розмову із сімейним лікарем може бути варто душевного спокою, або ще гірше, це те, що ви платите за стаціонарне лікування з власної кишені.