лікування алергії

Цього року погода була нещасною. Більше того, ті, хто цікавиться в прогнозі таких речей запропонувати 2010 може бути гіршим за всю історію спостережень за сезонними алергіями. Це все до кінця снігу. Підвищений рівень води, який впав і був проведений в землі стимулюватиме дострокове звільнення пилок дерев. При додаванні до звичайної пилок трави, це загрожуватиме набагато більш широке коло людей. Результати досліджень з перших десяти років цього століття показує кількість людей, які страждають від сезонної алергії зростання досить стабільно, і багато хто тепер страждають від екологічних алергії цілий рік. Близько 60% людей з алергією повідомити про це важко контролювати симптоми з патентовані ліки, приблизно з 20% змушений відпроситися з роботи. Більшість з тих, з виходом на плани в галузі охорони здоров’я повідомляють поліпшення. Це не просто питання про доступ до різних спектр наркотиків.

Медична наука просувається швидко, і є чітке розуміння біології алергії. Перший крок являє собою серію шкірних проб, щоб дізнатися точно, які елементи в навколишньому середовищі ви чутливі к. Основний тест охоплює близько двадцяти пилок, цвіль, тварин, комах і продуктів найбільш часто викликають алергічні реакції. Результати можуть бути дуже корисно, якщо ви виявите, що Ви не тільки зробити істотний алергія на домашній пил, а й низької інтенсивності проблема з собаками. Зміна способу життя може призвести до значного поліпшення вашого здоров’я, хоча це може означати втрату вашого вихованця. Алерголог може консультувати з питань стратегії, щоб видалити килими, установки в різні типи простирадла і наволочки на ліжка, дивани регулярно вакуум, і так далі. Це може бути необхідно, щоб тримати вікна закритими в певний час, наприклад, коли вона волога і спори цвілі можуть бути звільнені і, якщо у вас є кондиціонер, підходить HEPA фільтр.

Як можна помітити, виявивши у вас алергія майже неминуче виявлення вже існуючі умови, тому потрібно уважно подивитися на формулювання вашого поточного плану здоров’я, щоб побачити те, що покриття надається. Якщо ви шукаєте для вашого першого медичного страхування і знати, у вас є алергія, необхідно розкривати факт. Невиконання цієї вимоги дає вашому страховику право скасувати політику, коли бездіяльність виявлено. Навіть тоді, коли включені алергії, ступінь, в якій план буде виплачувати на консультації та поради часто необхідні для здійснення змін у вашому житті може значно варіюватися від одного страховика до іншого. Деякі з них дійсно підтримують. Інші мають високі доплати на навіть стандартні антигістамінні препарати. Це покладає тягар дуже на Вас, щоб дослідити те, що може бути вбудований в обхват. У цьому, є одна тривожна статистика. Кількість дітей, які розробляють більш серйозні анафілактичного шоку різних елементів у навколишньому середовищі зростає. Це означає, профілактичні, а також лікування догляд буде необхідно.

Якщо ваша алергія досить серйозні, щоб загрожувати вашому якість життя і обмежує ваші можливості заробляти собі на життя, адекватне медичне страхування є необхідністю. Ви платите на премії, щоб тримати вас функціональний, чи тільки протягом сезону або на цілий рік. Це хороше співвідношення ціни і якості покриття за умови, що до лікаря ви отримуєте дійсно працює. Якщо є сумніви, завжди отримати направлення до досвідченого алерголога. Це може коштувати вам трохи більше, але це коштує додаткових грошей.