лікер відповідальності страхового покриття

Це може здатися досить цікаво тих власників бізнесу, яким доводиться мати справу з алкоголем. Тому що страхування відповідальності лікеру є однією з форм комерційного страхування, який захищає бізнес від юридичних дій від імені споживачів, які шкодять або поранити себе або інших від споживання продукту (алкогольний напій). У разі, якщо ваше підприємство виробляє, пляшки, поширює або продає будь-які алкогольні напої, цей вид страхування, безумовно, буде корисно.

Лікер покриття відповідальності дещо схожий на страховий продукт відповідальності і можуть бути продані як невід’ємна частина його, або як автономне політики, залежно від страхової компанії. Однак, ви повинні мати на увазі, що цей вид страхування не входить в стандартний комерційного страхування, який буде не в змозі захистити вас, якщо такі вимоги виникають.

Майте на увазі, що цей вид страхування може бути досить дорогим, з ставками від штату до штату. Справді, експерти кажуть, що тільки 35% підприємств, які повинні носити його насправді мають його в своїх страхових полісів. Це частково викликано загальне переконання в індустрії гостинності, що не існує такого поняття, як відповідальність з п’яними відвідувачами. І хоча він як і раніше предметом інтенсивних дебатів, страхові компанії продовжують додавати винятки з такої політики, іноді роблячи їх повністю марними, коли йде судовий позов.

Якщо ваше підприємство перебуває у “шинок відповідальністю” стані і має справу з алкогольним напоєм, як джерело доходу, то такі страхування цивільної відповідальності є обов’язковим.

Що ваш лікер відповідальності політики повинні нести:

* Рукоприкладство Покриття – У більшості випадків барів, пабів і ресторанів особою претензій з вини п’яних бійок. Ось чому ваш бізнес страховий поліс повинен нести напад і охоплення батареї відповідальності. В іншому випадку, існує не так багато сенсу в тому, щоб така політика взагалі.

* Витрати на захист комплекті – одна з найбільших частин витрат в таких претензій для вашого бізнесу мають вартість курсу адвокату. Страхові компанії розуміння, що досить часто виключають витрати на оборону зі сфери суму. І це часто означає, що у вас не буде достатньо багато, щоб витрачати на досвідченого юриста, який зможе захистити Ваші інтереси в суді ефективно, навіть якщо у вас є $ 500 000 бізнес-політики страхування.

* Працівники комплекті – У випадку, якщо ваша компанія обслуговує алкогольні напої, то ваші робітники будуть пити незалежно від того, що говорять правила. І більшість страхових компаній виключають ваших працівників від відповідальності охоплення. Це добре, щоб ваші працівники застраховані як покровителів.

* Пошкодження визначення включає психічного збитку – Деякі політики виключити нефізичні збиток від покриття, заявивши, що це не пряма форма ушкодження. Переконайтеся, щоб отримати політики, де стрес, психологічний збиток і страждання, також розглядаються як ушкодження покровителя.

* Зниження внески на основі безпеки і претензій – Деякі бізнес страхових компаній спеціалізується на наданні страхових барів та ресторанів іноді пропонують безкоштовні тренінги для співробітників страхувальників про те, як зменшити шкоду і підвищення безпеки свого бізнесу. Не маючи претензій історія може навіть дозволить вам вибрати для значною знижкою, так що запитайте вашого страховика протягом одного, якщо ви згодні.