лікарнях Обамі прийняти ряд, зайняти місце.

Медичні та експерти страхової галузі згоден перехід до електронної медичної документації призведе до суттєвої економії коштів для пацієнтів. Величезні медичні групи і публічно торгуються корпорації лікарні — перших груп охорони здоров’я перетворити гори паперової роботи в стійки комп’ютерних серверів — говоримо про мільйони доларів щорічно економити безпаперової зі своїми акціонерами.

Але деякі лікарні та лікарів вважають, що адміністрація Обами рухається занадто швидко в його зусиллях по сприянню переходу на електронні медичні картки, відповідно до Нової Англії Журналі медицини.

Йдеться про пропоновані правил, що роз’ясняє, що лікарні та медичні провайдери повинні зробити для того, щоб отримати заохочувальні виплати для “розумного використання” електронних медичних записів. Завдяки економічному законодавстві стимулів, Центри з Medicare і Medicaid Services (CMS) платитимуть до $ 17 млрд, починаючи з 2011 до лікарень, лікарів та інших працівників охорони здоров’я, які відповідають цим стандартам.

Щоб було ясно, про що складає економічну мандата, до 2015 року, Обама дозволив CMS скоротити Medicare відшкодування витрат лікарень і провайдерів, які не є “значущим користувачів” електронних медичних записів. Що не ясно те, що “значущі користувачів” може в кінцевому рахунку означати. Поки, хоча, CMS щойно випустив список близько 20 електронних медичних стандартів записи, які провайдери повинні відповідати, щоб претендувати на заохочувальні виплати.

Через кілька тижнів відображення, Американська асоціація лікарень відрікся від стандартів. Пропоновані правила дуже жорсткі, організація змісту, і каратиме лікарні, які вже використовують технології для зменшення помилки в прийомі ліків, відстежувати результати і зібрати основну інформацію про здоров’я пацієнта без мандата чи стимул для цього.

“Відповідно з пропозицією, чинним нормам може фактично зробити його більш важким для лікарень та лікарів прийняти інформаційної технології здоров’я”, сказав Рік Поллак, виконавчий віце-президент асоціації. “Якщо істотних змін не зроблено і терміни переглянуті, то малоймовірно, що переважна більшість з лікарні можуть виконати пропоновану стандартів”.

Хоча експерти вважають, що більш широке використання електронних документів буде сприяти підвищенню якості та ефективності медичної допомоги, і поліпшення безпеки пацієнтів, адміністраторів лікарень та лікарів, занадто добре знаємо, що цей процес буде скласти більш простого сканування сторінок і рухатися далі. У фінансовані урядом дослідження, опублікованого в минулому році в Новій Англії Журналі медицини, тільки близько 17 відсотків усіх лікарів у Сполучених Штатах в даний час використовують системи електронних медичних записів.

Деякі вважають, що раз перехід медичних записів розійдеться, тиск з боку однолітків з інших медиків, щоб забезпечити відповідність вимогам.

“Електронні медичні записи буде прискорити і полегшити Охорона здоров’я Інформаційні технології прийняття більш окремих постачальників і організацій по всій системі охорони здоров’я.”, Сказав д-р Девід Блюменталь, національний координатор з інформаційних технологій охорони здоров’я, в недавньому інтерв’ю New York Times.

Оскільки три чверті американських лікарів працюють в малих практики не збігаються з глибокими кишенями лікарняних корпорацій або страхових компаній перехід до електронних медичним кількість записів в основній вартості, яка давно відкласти. Технологія не є проблемою. Гроші, час і навчання є винуватцями.

“Там немає шляху слабкий практики може ефективно здійснювати електронних медичних записів самостійно,” сказав д-р Farzad Mostashari, помічник комісара для нью-йоркського міського відділу охорони здоров’я. “Це не iPhone.”