людям вибір неправильного медичного страхування для своїх потреб

Занадто багато людей витрачають час на інтернет, намагаючись знайти планів медичного страхування, що набір як їх баланс банку, і вони вимагають пільг, і не розуміють, що вони можуть бути більш дорогими виборі плани, що не
насправді задовольнити їхні потреби.

За словами Стюарта Кессел з TZ переваги, занадто багато людей покупки для страхування називають свій офіс, щоб сказати їм, що вони дуже втрачені і плутати про те, як саме працює медичне страхування.

“Деякі клієнти навіть вважають, він працює так само, як страхування автомобіля, тобто, що вони можуть заощадити гроші на щомісячні премії, знайшовши план з більш високою франшизи. Медичного страхування не так просто, як страхування автомобіля ви можете порівняти
однієї компанії до іншої порівняти ті ж сказав він.

Протягом багатьох років клієнти просять нас “що є лікарем доплати і те, що франшиза”. Вихор це хороше запитання, це не допоможе вам знайти план медичного страхування, який найкраще підходить для вашого бюджету. Насправді з торговельних лікаря доплати може коштувати вам набагато більше грошей кожен місяць!

“Незалежно, якщо ви самотні, наймом або сім’я, більшість планів медичного страхування буде спільним гарантовані. Отже, що ж це значить? Це медичні страхові компанії хочуть тільки здорових людей. Здорові люди рідше відвідують лікаря більш ніж на пару раз на рік або пред’являти якісь претензії медичного страхування. ”

“Так що, якщо ви здорові, покупка $ 20 доплати, коли ви тільки відвідуєте лікарів у більш ніж два рази на рік, це може коштувати вам до більш ніж $ 100 на місяць, ніж це необхідно.”

“Якщо ви здорові, ви краще вибирають план з більш високою доплати і трохи нижче премію, так як це буде реально заощадити вам гроші в довгостроковій перспективі”.

Пан Кессел сказав: “Я завжди отримую те ж питання чи буду я мати кришку, якщо мені потрібно відвідин лікарні на більш доступний план медичного страхування? Так (навіть більше болить з відкидають компанії і покрита цієї комісії державного страхування). Одна з речей, які дійсно їздять вартість медичних страхових премій буде з низьким доплат на лікарів, роблячи покупки розумні ви можете спробувати і знайти план, який відповідає вашому бюджету. ”

“Після стрижки з нашими клієнтами, що шукати в план медичного страхування (як низько доплат не єдина частина, яка може управляти вартістю ваших щомісячних премій вгору) вони в змозі знайти план, який відповідає їх бюджету і
відповідає їх потребам. Навіть за умови, що вони володіють знаннями, що шукати в план медичного страхування, щоб зупинити їх необхідності ходити по магазинах навколо та вибрати план, який відповідає їх потребам. ”

“Щоб переконатися, що ви перебуваєте на кращий план її часто краще використовувати брокера, як і наша компанія, як ми прагнемо надати план медичного страхування, який відповідає їх власним потребам, як ви отримаєте таку ж оцінку, незалежно, який брокер і ми не беремо клієнтів за наші послуги. ”

================================================== =====

Стюарт Кессел
CA LIC 0d71974
Телефон: (323) 937-5690
факс: (323) 417-4744