людей загального медичного страхування планує стратегії

Реформи охорони здоров’я закон був прийнятий в 2006 році. Вона вимагає майже кожен житель отримати медичну страховку. Через закон передбачає безкоштовне медичне обслуговування для мешканців заробляють менше 150% від федерального рівня бідності (FPL), і частково субсидованих охорони здоров’я для тих, хто заробляє до 300% від плану польоту, залежно від доходу на основі ковзної шкали.

Закон створений незалежний державний орган, страхування охорони здоров’я країн Співдружності Роз’єм адміністрації, також відомий як здоров’я Connector, який пропонує пільгову і полегшує вибір і покупка приватні плани страхування фізичних осіб і малого бізнесу.

Стимули для жителів, щоб отримати медичну страховку без урахування податку штрафні санкції за те, щоб отримати страховий план. У 2007 році податок реєстраторів, які не змогли вступити до плану медичного страхування, який був визнаний доступним для них втратили $ 219 особистого звільнення від їх прибутковим податком. У 2008 році штрафів збільшиться на щомісячній кроком, і засновані на половину вартості план медичного страхування.

Таке рішення, як іншими словами, загальне медичне страхування стало критично популярним (закон Массачусетс був прийнятий в 2006 році). Це найгірший кошмар республіканців, то одна велика причина, вони борються це так складно.

Як нація бореться з насущними проблемами перевірки всі американці мають доступ до якісної, доступної медичної, плани медичного страхування будують вперед з пропозицією до прогресу якісної медичної допомоги на основі звітності і оплати реформ, які підтримують цінності, заохочувати постійне вдосконалення, і заздалегідь високих якісною медичною допомогою.

Для отримання поліпшених уявлення про ступінь і множинність план медичного програм і пропозицій метою поліпшення якості, Америки планів медичного страхування (AHIP) опитаних представників моделі комерційних і Medicare Advantage користувача планів медичного страхування від імені більш ніж 95 мільйонів покритих життів. Дані дослідження, зібрані в 2009 році, демонструють план медичного заходи і програми, які покращують якість обслуговування, безпека пацієнтів і знизити витрати на систему охорони здоров’я.

Плани медичного страхування у нагородженні лікарів і лікарень для якості послуг, що надаються для забезпечення пацієнтів отримують кращий догляд за їх індивідуальним потребам. Шляхом вимірювання та звітності по стандартним набором підтвердження на основі метрик, плани в галузі охорони здоров’я, лікарі і лікарні працюють разом, щоб поліпшити якість медичної допомоги та підвищення підзвітності. Гімн Blue Cross є найбільшою компанією медичного страхування в Сполучених Штатах. Блакитний щит знаходиться поруч найбільших компаній після Гімн Blue Cross в Каліфорнії. Обидва чудові компаній і рекомендується. Є кілька інших медичних страхових компаній в Каліфорнії, як Етна, Health Net і PacifiCare Сполучені охорони здоров’я і т.д.

Нові стратегії подальшої план медичного страхування, які допомагають лікарям і лікарням для поліпшення здоров’я пацієнтів є,

1. Винагороди за результатами роботи програми: охорони здоров’я планує нагороду провайдерів для досягнення національних цілей, демонструючи видатну продуктивність, і зробити вимірні поліпшення з часом.

2. Центри передового досвіду: охорони здоров’я планує розглянути країнами даних і результатів власного аналізу з розвитку мереж об’єктів з сильною репутацією якісної медичної допомоги, здоров’я та задоволеності пацієнтів.

3. Цільові програми підвищення якості для лікарів і лікарень: Ці програми зосереджені на високою вартістю можливостей, таких як профілактика внутрішньолікарняних інфекцій, пацієнт медичного центру додому, і хвороб, щоб назвати декілька.