лом золота покупців

Оптимальна коштовності, щоб торгувати на цьому шляху є ті, які володіють нульовим значенням перепродажу, як ювелірні вироби, такі, як стара кільця класу (видалити камінь), знедоленого типовий обручки від екс-чоловіка, або викинутої зубні пломби золота.

Там можуть бути деякі числа варто прикраси на нижню частину шкатулки і ящики комода. Може бути, ви забули вони у вас є! Неперевершеною сережки, розірваний ланцюг, або навіть втомився прилади срібло.

Чи будуть ваші зусилля продажу золотого брухту варто спосіб провести час? Щоб розрахувати, скільки ваші питання оцінюються за, що не компенсуючи оцінювача $ 50 до $ 200 на годину, застосовувати ці керівні принципи про золото: ціни

По-перше, пошук карата враження від Вашої частини. І Потім перейдіть до goldprice.org визначити сьогодні, AOS ціна за тройську унцію (31,1 грама) чистого 24-каратного золота. Якщо ваші ювелірні менше 24 карати, відняти його значення пропорційно. 18 карат за ціною 75%, 14 карат оцінюється в 58,3%, 10 карат 41,7%.

Потім відняти 10-20% для переробки зборів, а також додати будь-яку прибуток посередника покупець хоче від перепродажу.

Уявити вам приблизне уявлення: коли ціни на золото були нещодавно на всі часи їх історичної висоти $ 1160 за унцію, ви могли б отримати приблизно 85 $ за 14K обручку.

Як ви можете знайти покупця брухту золота, який не тільки відповідальне, але дасть вам оптимальну ціну для вашого золота або інших дорогоцінних металів?

Багато людей не буде розглядати де торгувати ювелірних виробів багато, а просто буде їхати до найближчого ломбарду, щоб з’ясувати, скільки негайної оплати вони можуть отримати, коли вони, Aore зацікавлені в торгівлі золотого брухту.

Або вони можуть відповісти на оголошення телевізора або газетного паперу від місцевого виробника ювелірних виробів або національною компанією покупки золота.

Так як золото значення перебувають на рекордно високою, і кількість людей, які бажають взяти живими грошима швидко зростає щодня, кілька компаній прийшли разом, щоб спробувати заробити на цій тенденції. Багато з цих компаній полюють на звичайну людину, AOS незнання реальної вартості їх золотого.

Неважливо, хто ви продати свій лом золота, воно має в кінцевому підсумку з дорогоцінними переплавляти метал. Вони мають устаткування і ліцензій для очищення золота і переробляти його в золоті злитки прийнятним для промислово використання.

Таким чином, щоб тягнути в самі готівкові гроші, це, AOS краще усунути ломбард або інших посередників, і напряму продавати вірний і нафтопереробний завод. Вони не в ювелірному бізнесі або сват.

Ви можете запитати, що вони посилають вам поштової оплати, застрахованих конверт, який можна відслідковувати в режимі онлайн, коли ви відправити його поштою. Обов’язково введіть докладний опис того, що ви доставку. Фотокопія вашому опису, і сфотографувати ювелірні вироби ви, Aore доставки. Дону, АОТ забувайте знімати дорогоцінні камені і будь-який не-золотих компонентів, які представляють цінність для вас.

Компанія використовує нешкідливі іспити для вказівки поточної ринкової вартості ваших творів.

Найчесніші телефонних компаній ви з їх пропозицію першим, і якщо ви згодні з їх умовами вам поштою чеком або прямим депозитом ваші гроші негайно. Якщо ви, Aore не в захваті від суми, вони будуть повертати корабель (застрахованих) своє золото за їх рахунок.