лежачої може коштувати вам життя

Люди витрачають багато часу на пошук найкращих медичних схему і використовувати різні сайти порівняння цін, щоб знайти найкращі пропозиції, але як тільки вони знайшли підходящу схему вони послабили пильність і пік шляхом підписання-процесу. Створення цього помилка може коштувати вам дуже дорого в майбутньому!

При подачі заяви на вступ до медичної схемі ви, можливо, зіткнетеся з періодами очікування і пізно столярні штрафів. Занадто часто люди намагаються спотворювати істину, для того, щоб обійти ці обмеження і штрафи, але це неминуче обертається і результатів у грошовій втрати і навіть, можливо, вплив на ваше здоров’я. Краще бути чесним, коли завершення вашої медичної допомоги схеми заявку і пройти період очікування.

Ваша заявка буде включати розділ, присвячений історії хвороби та стану для Вас і Вашої родини. Це називається “інформаційні матеріали” і використовується схемами медичного та страхових компаній для розрахунку ризику, приймаючи вас в якості члена. Матеріал нерозголошення є юридичної термінології, що в основному означає, що лежать на вашому додатку. Якщо ви лежите на заявку, то схему ви приєдналися має право скасувати ваше членство і відмовляється платити за медичні рахунки.

Медична схема не може змусити вас платити більше за своє членство у зв’язку з існуючим медичними показаннями. Це означає, що вам не потрібно брехати, щоб приєднатися до схеми ви обрали. Тим не менш, медична схема може накласти умова конкретним періодом очікування не більше ніж на дванадцять місяців. Зазвичай дванадцять місячний період очікування буде застосовуватися тільки, якщо ви не належали до медичних схему більше двох років, або ви чекали більш ніж на дев’яносто днів між змінами схеми.

Не обманюйте себе, думаючи, що немає ніякого способу для вашої схемою, щоб з’ясувати, що ти збрехав чи ні. Нерозголошення перевіряється через госпіталізації запису, хронічний додатків ліки і ряд інших медичних записів.

За таких незначних обмежень і покарань, що лежить не має сенсу. Період очікування набагато менш важливою проблемою в порівнянні з шанси на ваше членство було скасовано і ваші медичні витрати, які не охоплюються. Там було багато випадків, коли члени або члени їх сімей були госпіталізовані у зв’язку з вже існуючі медичні умови і мучили здоровенний рахунків. На даний момент про нерозголошення була виявлена ​​і членство було скасовано. Це залишило людей з дороги, неоплачені рахунки лікарні.

Нерозголошення, яке сталося через брокера також умов для скасування медичної допомоги схеми членства, так що немає сенсу намагатися використовувати брокера в якості буфера. Крім того, важливо, що ви переконаєтеся, що ваші медичні брокера завершує ваш додаток правильно і по можливості заповнити форму самостійно. Якщо ви не хочете зробити це самостійно, то складіть список вже існуючі медичні умови для Вас і Вашої родини і відправити його своїм брокером.

Переконайтеся, що ваша заявка завершено точно і правдиво. Це буде гарантувати, що ви не постраждали без медичного кришкою, яка могла коштувати вам життя або життя ваших утриманців.