лабіринт варіантів на медичне страхування для студентів EasyToInsureME

Прийняття букви в, рішення приймаються й інша орда батьків готується відправити дітей в коледж в падінні.

EasyToInsureME

Якщо ви є частиною цієї хвилі, ось важлива деталь для списку справ: переконайтеся, що ваша дитина має право види медичного страхування.
Завдання раніше були досить простий. Більшість планів групи здоров’я традиційно дозволено утриманні дітей, щоб залишитися на політику батька у віці до 23 або, в деяких випадках, 25, якщо дитина є студентом денного відділення.
Це все ще зазвичай і буває. Але з такою кількістю людей, які втрачають роботу і, у свою чергу, користь для здоров’я, розраховуючи на спонсоровані роботодавцем медичного страхування не є автоматичним замовчуванням це було раніше – так багатий Costigan занадто добре знає.
Пан Costigan, робітник-будівельник в Royal Oak, штат Мічиган, і його дружина, Карен, є син в коледжі, і дочка, яка розпочнеться восени. Будівельної компанії пан Costigan працював нещодавно вийшов з бізнесу. Він до цих пір стоїть шість місяців користі для здоров’я накренився зі своїм союзом, і він буде мати право на покриття до 18 місяців через Cobra після цього.

Але ймовірність того, що пан Costigan може бути без роботи протягом тривалого періоду часу, пара шукає альтернативу як для дітей, у тому числі окремі політики і коледжів спонсоровані плани в галузі охорони здоров’я в коледжах студентів. Їхній син, Грег, йде в Wayne State University в Детройті. Їхня донька, Христина, планує відвідати Grand Valley State University поблизу Гранд-Рапідс, штат Мічиган
“У нас є багато досліджень, щоб зробити ще”, г-н Costigan сказав. “Ми все ще намагаємося отримати наші уми навколо ситуації”.
Як Costigans і незліченну безліч інших батьків дослідити їх варіанти, основною метою має бути переконавшись, студент має достатнє освітлення, щоб заплатити за серйозної травми або раптового захворювання, за словами доктора Джеймса С. Тернер, директор Університету відділу Вірджинії здоров’я студентів і обраний президент Американської асоціації охорони здоров’я коледжу.

“Ви не хочете, щоб дитина працювати поза зоною дії мережі, нарощувати борги і медичного ризику стають страхуванню саме тоді, коли він або вона починає в житті,” Доктор сказав Тернер.
Тому студентського віку люди молоді і найчастіше здорові, вони, ймовірно, для спокуси літати без медичного захисту. Може бути, тому 20 відсотків традиційного віку студенти не мають медичного страхування, за даними Управління з підзвітності уряду. “Реальність така, нещасних випадків і хвороб трапляються, навіть для молодих людей”, сказав Денні Еберсоул, страховий брокер в Новому Орлеані і член правління Національної асоціації страховиків охорони здоров’я.
Так що переконаєтеся, що ваш студент коледжу захищене від цієї молодої відчуття безсмертя.

Перевірити ще раз це вигідно “Роботодавці неухильно згортають залежать переваги, щоб скоротити витрати на охорону здоров’я”, сказав Стівен DeRaleau, головний операційний директор HumanaOne, поділ покриття пропонують Humana для студентів і недавніх випускників коледжів.

Якщо ви досить щасливі мати спонсорованих роботодавцем страхування, ваш перший крок, щоб переконатися, ви можете зберегти повний робочий день студента на вашій політиці. Навіть деякі люди, які могли торік не могли б цього року.
ПЕРЕВІРКА охоплення, якщо ви потрапляєте в мережевих стилі план, як організація медичного обслуговування або Організація бажаних постачальників, і якщо ваша дитина відвідує школу далеко від дому, ви повинні будете задати кілька питань. Це відноситься Чи є у вас є страховка роботодавця або окремі політики.

Зателефонуйте страховику дізнатися, чи є мережа афілійованих лікарів та інших медичних працівників, близько до школи вашої дитини. Якщо ні, запитати, чи є поза мережевих провайдерів, принаймні частково покриваються за рахунок вашого плану і який відсоток від своїх гонорарів ви повинні платити. Нарешті, якщо ваша дитина потребує спеціалізованої допомоги, перебуваючи далеко, він або вона буде потрібно отримати направлення від лікаря рідному місті, або може отримати студент за направленням лікаря близько університетського містечка?
Оскільки більшість плани охоплюють поза мережі обслуговування в повному обсязі в надзвичайних ситуаціях, батьки, як правило, працюють ці подробиці, тим більше що більшість коледжів пропонують студентам медичних послуг, які можуть допомогти подбати про рутинні медичних потреб. Для студентів з хронічними захворюваннями, однак, відвідувати коледж за межами зони покриття мережі може створити проблеми.

BIG лазівку Група охорони здоров’я політики, які охоплюють повний робочий день студенти часто приходять з величезним лазівку, попереджає Sandy Praeger, страховий комісар Канзас і голова Національної асоціації страхових комісарів комітету медичного страхування. Якщо травми або хвороби сил студента взяти відпустку зі школи або урізати класи, деякі політики вважають, що студент вже не повний робочий день і, отже, більш не має права для охоплення.
Починаючи з цього жовтня, коли федеральним законом Мішель набуває чинності, всі плани групи Страхова сума повинна студентів на лікарняному на строк до одного року. Закон названий на честь Мішель Морс, студент в Нью-Гемпширі, який помер від раку товстої кишки в 2005 році. Вона продовжила своє повному навантаженні курс коледжу протягом своєї лікування, щоб вона могла тримати її медичного страхування.

Незважаючи на новий шар захисту, багато страхові брокери і агенти можуть ще не знати про Закон Мішель – або прикидатися – і може сприяти вам купувати додаткове покриття для захисту від цієї лазівкою. Це те, що ви, мабуть, більше не буде потрібно зробити, пані Praeger сказав.

Але ви хочете запитати, як саме ваш страховик визначає “повний робочий день студента.” Ви не хочете, щоб дитина втрачають охоплення тому що він або вона відбувається, щоб взяти невеликий навантаженням один термін.
Конкретні політичні Якщо у вас немає опції страхової групи, вам потрібно в магазин за окрему політику для вашої дитини. Тому що студенти, як правило, молоді і здорові, премії для досить повного охоплення є відносно низькими.
І це одна актуарна категорії, за словами пана Еберсоул, в якому плани з високими річними франшиз трохи дешевше, ніж традиційні покриття. Але є принаймні одна ситуація, в якій високим податком план може бути хорошим варіантом для студента: якщо в родині вже передбачена високої франшизи політики, яка пов’язана з податковими пільгами медичні ощадні рахунки платити з кишенькові витрати здоров’я.
Податкова служба дозволяє батькам використовувати такі рахунки для залежного студента денного відділення. Додаткові податкові пільги може зробити страхування вашої дитини у віці до високої франшизи плану коштує, пан Еберсоул сказав.
Одне місце, щоб шукати такі окремі політики є веб-сайт, як EasyToInsureME.com

ПЛАНИ коледжів Більше половини всіх коледжів пропонують свої власні політики в галузі охорони здоров’я для студентів. Але положення відрізняються один від одного, так що будьте обережні.
Деякі граничні кількості візитів до лікаря, рецептурних ліків і тривалість перебування в лікарні. Максимальну вигоду від цих планів також може бути дуже низьким, як $ 2500 в стані в рік до $ 1 млн на життя, відповідно до ДАТ
“Вона варіюється від штату до штату і коледжів в коледж”, пані Praeger сказав. “Товариство з обмеженою охоплення як і раніше краще, ніж відсутність охоплення, але це важливо для батьків, щоб зрозуміти ці обмеження, перш ніж вони підписують”.