кінець року нагадування страхування здоров’я, HSA, життя і плани стоматологічного

У курортний сезон майже на нас і стрімкого наближення 2010 року, що це гарна ідея, щоб вирішити деякі питання, пов’язані з страхування, що новий календарний рік завжди приносить вгору. Якщо у вас є Індивідуальне медичне страхування або роботодавця спонсором план, поліс страхування життя, стоматологічна або бачення плану, або деяка їх комбінація, ось кілька речей, щоб мати на увазі, коли ми завершуємо 2009 року і вступити у 2010 році.

Медичне страхування:
Для більшості політиків, франшиза вашого медичного плану (або доплати максимальна сума для власників HMO план) і максимум зі своєї кишені обмеження встановлюються на основі календарного року незалежно від того, коли ваша страховка набула чинності. Всі франшизи, доплати, і з власної кишені максимальні суми, отже, буде продовжений на 1 січня 2010 року. Якщо ви не знаєте про вашій політиці будь ласка, зверніться до вашої політиці буклет або зверніться до незалежних страховим брокером.

стоматологічних та офтальмологічних страхування:
Якщо у вас є Стоматологічна страхування, франшизи та річні максимуми користь і, швидше за все, на календарний рік і Перезавантажити 1 січня 2010 року. Якщо у вас є бачення страхування це єдиний набір переваг, які дозволяють відслідковувати в вашому дата останнього обслуговування. Наприклад, якщо ви відвідали постачальника 15-го березня 2009 року, і ваш план передбачає іспит кожні 12 місяців, ви мали би право на інший іспит після 15 березня 2010 року.

медичні ощадні рахунки (HSA)
Як передбачено в Конгрес і IRS, щорічний внесок HSA максимумів буде змінюватися на 2010 рік. Індивідуальні максимумів внесок буде збільшуватися на $ 50 і сім’я внески $ 200. Якщо вам 55 років або старше ваших наздоганяючого внесок залишиться $ 1,000. Будь ласка, зверніться до таблиці нижче.

HSA обмежує внесок на 2009 рік
одномісний – $ 3000
Одномісний + 1 або більше – $ 5950
Наздоганяючого Вклад (55 і старше) – $ 1000

HSA обмежує внесок на 2010 рік
одномісний – $ 3050
Одномісний + 1 або більше – $ 6150
Наздоганяючого Вклад (55 і старше) – $ 1000

Пам’ятайте, у вас є час до 15 квітня 2010, щоб зробити вашу 2009 HSA внесків. Якщо у Вас виникли питання з фінансування рахунки HSA обов’язково зв’яжіться з Вашим професійним податковим або відвідайте веб-сайт IRS.

страхування життя
Якщо у вас вже є поліс страхування життя це гарний час, щоб розглянути охоплення і переконайтеся, що політика відповідає вашим поточним потребам. Якщо ви купили або продали бізнес, одружився, мав дітей, купили будинок, або якщо поряд інших важливих життєві події проходять з покупкою політики, ви можете бути під або над застрахований.

Якщо ви в даний час не має страхування життя, почати 2010 від права, захищаючи свою сім’ю і тих, кого любиш, з терміном поліса страхування життя. Цей процес легко і тарифи дуже розумні. Зателефонуйте до місцевого незалежним страховим брокером і просити цитату сьогодні.

Нарешті, в цьому році вживаються заходи з боку федерального уряду для вирішення деяких фундаментальних проблем у сфері охорони здоров’я та системи страхування. Не як тільки новий закон стане законом там, безсумнівно, буде в замішанні, як ці нові правила будуть практично реалізовані і як вони будуть впливати на вас особисто. Подумайте про те, встановити контакт з місцевою страхування професійних, щоб допомогти відповісти на ваші запитання, як законодавство застосовується, що форми, як і де вам доступ страхування.