кілька рядків знижка на страхування учня драйверів

Ще не все втрачено, однак, учень-водій страхування можете зробити, щоб зменшити гостроту вартість страхування і знизити швидкість. Простіть себе від абсолютно новий, дуже дорогий, дуже швидко, спортивних автомобілів, тому що дорогі автомобілі коштують більше, щоб застрахувати, тим вище і премія також додаткового для вас. Перейти на те, що старше мають багато функцій безпеки. Тому багато компаній пропонують знижки для функцій, таких як автоматичне ремені безпеки, подушки безпеки і антиблокувальна система гальм і т.д. водіння під тиском не тільки небезпечно, але дорогим в більш ніж один шлях, якщо ви неповнолітні, це незаконно, і ваша страхова компанія може анулюванню покриття для вашого учня ціни водій страхування.

Ваш страховий агент усвідомлює різні знижки, пропоновані страховою компанією, і ви можете заробити знижку до 25% від страхової премії. Ви можете претендувати на деякі з них, але ви не будете знати, якщо ви попросите, тому отримати цитати з більш ніж однієї компанії. Курси учень страхування водій піду з водійського стажу. Є багато страхових компаній переглянути нові драйвери, як недосвідчені водії, тому що нові драйвери як правило, мають більш високі страхові внески, ніж літніх водіїв.

Хоча нові драйвери недосвідчених водіїв, їх страхові внески не повинні обходитися в кругленьку суму, тому, є способи заощадити гроші, особливо якщо новий драйвер має існуючий страховий поліс автомобіля й оплатити всі його премії курс. Треба запитати про мульти знижки. Невелика учень-водій страхових компаній пропонують знижки для страхувальників, які мають кілька страхових полісів, наприклад ті, які мають більше одного автомобіля з їх конкретної політики страхування автомобілів. Є так багато страхових компаній також багатоканальний знижки, що означає, якщо страхувальник має як політику страхування автомобілів і власник будинку або поліс страхування життя з тією ж страхової компанії, у них є кілька видів страхування і може претендувати на знижку за доступними ставками.

Якщо ви хочете отримати політику страхування учня водій, попросіть страхову компанію про Хороші знижки на студента. Деякі страхові компанії пропонують знижки для учнів, які роблять гарні оцінки в школі. Це безпрограшна ситуація для студента, що має відмінні марки в дослідженні рівня. Основним оператором це той, хто їздить на машині більше 25% часу він знаходиться на дорозі і автомобілі, основні оператори високі підлітки ризики і, зокрема підлітків чоловіки коштують дорожче покриття Обмежити час водіння підлітка до 15% до 20% . Якщо ви обираєте, щоб дати вашому підлітку необмежений доступ до автомобіля, страхування в цілому буде коштувати однаково, незалежно від реєстрації автомобіля та незалежно від того, підліток розглядається в рамках політики батька або його особистий.
Тим не менш, в деяких штатах з найбільш високою оцінкою автомобіля відбудеться на організацію водій неповнолітніх. Коли автомобіль на ваш син стане другим автомобілем в сім’ї, ви отримаєте знижку 15%, додавши автомобілю власну політику. Якщо ваша сім’я має дві машини, загальний відсоток знижки буде зменшений на покласти ¬ тин третій автомобіль на тій же політикою, або отримати інші політики з різними ставками. Юридична відповідальність є ключовим фактором при прийнятті рішення про застрахувати підліткової водій зі своєю власною політикою або її батьків чи опікунів. Якщо учень-водій травми людям або майну в результаті нещасного випадку, його власне страхування має бути достатньо широким, щоб охопити його достатньо і якщо підліток розглядається в рамках політики його батьків, проте, вони, швидше за все, бути пред’явлений позов. Людина, яка займається своєю справою і дозволяє його учень-водій страхування використовувати компанія заощадить самих страхових премій причиною ставки не підвищують, тому що учень-водій є власником компанії.