кілька міркувань при купівлі довгий термін догляду політики

Вид допомоги хворий потребує є важливим чинником при купівлі довгих політики догляду перспективі. І, так як LTC політики, як правило, багатогранний важливо вивчати кожну програму політики одна компанія відрізняється від іншої.

Є приклади людей, які не читають програми охоплення змушений скасувати свою політику, тому що вони не відповідають їх потребам. У результаті підвищення процентних ставок включені до деяких довгострокову політику або більш відомий як скелелазіння премій. Саме тому, він добре платить, щоб завжди перевіряти і вивчити переваги і недоліки документа. Це зменшує ризик бути залученим з такими ситуаціями, які з більшою ймовірністю нещасних недоліком з боку страхувальника.

Крім того, він є обов’язковим, щоб перевірити фінансову стабільність і стверджує відношення страхових послуг. LTCI це не тільки простий договір з самого початку. Це є одним з найважливіших фінансових інвестицій, які вимагає особливої ​​знання і розуміння і повинні розглядатися як частина планування наступності. У часи сумнівів, експерти повинні бути проведені консультації перед придбанням щоб у пасажирів було повний огляд і аналіз кожної деталі політику проводить.

Деякі політики LTC розплачуватися за збитки покриті, або вартості обслуговування фактично отриманої кожен день аж до його тривалість не закінчується. Цей вид розглядається як грошовий фонд контракту. У той час як інші охоплюють кваліфікованих, утримання під вартою, і проміжні послуги ЮТК – факторів людина повинна взяти до відома, коли шукаєте хороший і надійний.

Крім того, в належний час, коли придбати поліс ще один дуже важливий розгляду. І майте на увазі, що ті, з вже існуючою хворобою або виснажливих хвороб більше не право на покриття. Це положення є стандартною в більшості страхових полісів будь-якого роду. Враховуючи той факт, що медичні технологічні досягнення швидкого в даний час, переваги відповідно з політикою, яка купується не в той час мати можливості невідповідності догляду необхідні яка дає компанії підстав для відмови в претензії.

Крім того, майте на увазі LTC переваги з точки зору податкових кваліфікованих політика спрацьовує, коли застрахований не може проводити різні заходи, пов’язані з нормального повсякденного життя або для розробки когнітивних порушень, що вимагає спостереження. У той час, неподаткові кваліфіковані політики в цілому мають більш ліберальні критерії яка включає в себе довгострокові переваги, необхідні під час медичної необхідності.

Загалом, довгостроковий догляд страхування працює в якості гранту для престарілих та потенційні витрати на догляд на дому. Багато політиків забезпечити покриття для дорослий дитячий сад, догляд на допомогу життя об’єкта, та паліативної допомоги. Це рідкісне, що всі витрати, що покриваються. Деякі політики LTC чисті програми компенсації, що сплачують застраховані договір на щоденне обслуговування застрахованих осіб. Програми компенсації платить чистої повне погашення пільг, незалежно від рівня медичної допомоги, застрахований отримує кожен день. Це тільки деякі важливі міркування, щоб зрозуміти і знати, щоб успішно визначити, який тип політики LTC ідеально підходять здоров’я людини потребує догляду.