кілька критичних питань для розгляду на предмет PPI

У цей день і вік, в якому ми повинні бути в гармонії з тим, як ми керуємо нашими фінансами, це дуже важливо, що ми беремо до уваги, як саме наші фінансові кредити або, можливо, кредитний борг розглядається, коли ми не можемо вирішити їх . Це може бути через специфічних факторів, таких як отримання в будь-якій аварії, що залишає нас не в змозі працювати, хворобу або навіть смерть. Схоже, переважна однак, є засіб від цього. Що це таке? Це PPI, акронім для: оплати страхового захисту.

Коротко кажучи, захист страхового покриття є свого роду страховий поліс, який охоплюватиме вашого кредиту або карти, якщо виплати, можливо, ви фінансово не для їх покриття. Ось причина, стан відсутності зайнятості, будучи глибоко хворим і просто померлих були підняті раніше. Вони різних сценаріях, які вважаються законними причинами нездатності для покриття позики або заборгованість по кредитній карті. Умовою, який згадувався раніше поважних причин полягає в наступному: ваше істота порушення повинні бути, тому що ви або потрапили в аварію або в результаті великих хвороби. Що стосується безробіття, вона повинна бути, тому що ви втратили свою роботу мимоволі, і не тому, що тебе звільнили. У разі смерті, весь баланс буде поширюється на ІЦВ.

Все це з’явилося як і всі люди, які отримали кредит або володіти багатьма кредитними картами повинні мати страхової виплати захисту і в деяких випадках, ви повинні. Це допоможе вам протягом дуже важко фінансові періоди і вона не залишить своїх близьких допоможуть вам впоратися з фінансовою безладом, якщо взагалі такі речі трапляються з вами. Але, звичайно, ви повинні знати одне важливе питання з приводу всіх цих: PPI відшкодувань. Як ви будете стверджувати, все це назад, як тільки ви в змозі працювати, як тільки ще раз, або як ви можете придбати ці PPI повернення, коли ви неправильно продані ІЦВ у першу чергу.

На жаль, було багато випадків неправильного продажу оплати страхового захисту протягом багатьох років. І це призвело до багато людей не в змозі отримати свої інвестиції назад. Таким чином, ви повинні прислухатися обережність при отриманні фінансування або отримання кредитної картки, тому що ви не могли б зрозуміти, що є додається страховий поліс, щоб його вже. Так що вам потрібно бути в контакті з вашим кредитором або кредитної компанії і дізнатися про його, перш ніж пройти процедуру.

Ось кілька ситуацій, які скажуть вам, якщо ви можете зробити законним повернення PPI чи ні:

По-перше, коли ви придбали страхові собі, ти безробітний, вже вийшов на пенсію або, може бути індивідуальним підприємцем? Якщо ваша відповідь так, по 1 із 3, то ви не можете зробити вашу справу. Штатних співробітників є єдиними покриваються страховим полісом, так що не обманюйте себе кредитори, які говорять про інше. Для зайнятих повний робочий день, робота визнана усього часу, якщо ви працюєте не менше 16 годин на тиждень і вище.

По-друге, якщо ви не повідомили, що вказаний страховий поліс ви взяли, було не для вас, коли ви були в цьому медичному стані, ви можете подати позов, а також.

По-третє, ви можете також думати про те, щоб претензії, якщо ваш кредитор заявив, що страхування є обов’язковим при затвердженні кредиту. Це некоректна. Вони можуть заохочувати або більше дорогого товару страхування для вас, як доповнення, але вони не можуть стверджувати, що це буде все-і кінець, всі вашого кредиту.

По-четверте, якщо кредитор щосили намагався ретельно представити вам вартість страхового покриття, то ви можете подати позов, а також. Це зобов’язання Компанії прояснити тобі це, поряд з фінансовими наслідками вона включає в себе, а розповідаю це знову і просто продавати його вам.

Нарешті, ви можете зробити страхову виплату повернення захисту, а якщо ви абсолютно не знають, що ви дозволили мати страховий поліс прикріплений до кредиту. Само собою зрозуміло, це може бути суперечливими, але це відповідальність кредитора довести, що ви погодилися на страховий поліс.

Незважаючи на заявлену неправильно продажу ІПП останнім часом, тим не менш, є багато переваг, які вбудовані в систему, щоб вона особливо ви повинні бути настільки ослабленим, що ви не можете бути стурбовані своїми боргами, або якщо ви не хочете, щоб ваші члени сім’ї Пристай кредиторів. Тільки переконайтеся, що умови і терміни дії страхового поліса, думаю, їх і прийняти рішення.