кілька корисних порад, страхування будинку

Всі ми хочемо безпечного будинку і для того, щоб мати будинок, який є безпечним це повинно мати належне страхування будинку. Страхування житла, також відомий як будинок кришку, є фіксованою страховий поліс термін. Він використовується для забезпечення житлових будинків від пошкоджень, але політика може також включати в себе вміст, будинок може бути непридатним або страхування цивільної відповідальності, яка покриває вартість нещасних випадків у будинку сама.

Хоча подробиці про те, як розраховуються премії варіюється від страховика до страховика і продукту до продукту, отже, невідповідність між вартістю ASDA Головна Страхування і L & G Головна Страхування наприклад. Вартість страхування житла, як правило, на основі відновлення вартості будинку тобто те, що це буде коштувати, щоб замінити будівлі в повному обсязі. Вартість може бути також частково залежить від передбачуваних ризиків до будинку, такі, як місце, установка охоронних пристроїв або пожежною сигналізацією. Виплати або премії, як правило, зроблені до страховика на щомісячній основі протягом фіксованого періоду часу.

Ставки страхових внесків можуть бути гнучкими. У результаті вони, як правило, беруть те, що їм пропонують. Знову обговорення і ступінь бартер зі страховиком, часто може вплинути на вартість страхових премій на користь споживача. Збільшення заборгованості залишок на політику. Споживач зазвичай повинен внести £ 50 до будь-яких претензій, але готовність платити більш часто може бути корисним.

Деякі споживачі вважають, що їх внески страхування житла стоять дуже дорого, але є кілька способів зниження вартості. Ви можете ходити по магазинах навколо завдяки величезна кількість компаній пропонують угоди Страхування житла; це здається неможливим і тривалої завданням. Це те, хороша ідея, щоб зв’язатися з страховика, щоб обговорити з ними оцінки їх майна і з’ясувати, чому страхові внески, як вони. Ви можете оцінити деякі елементи, збільшення або зменшення факторів ризику і коштує премії. Потім вона може бути випадок встановленні охоронної сигналізації, віконні та дверні замки або пожежної сигналізації, залежно від рекомендації страховика. Тим менш імовірно, майно має бути пошкоджено або пограбований, тим менше ризик для страховика і премії відображають рівень цього ризику.

Ретельно розглянути Чи вимагати чи ні. Рішення про те чи ні насправді зробити претензій також може впливати на дані витрати. Споживач з історією “немає претензій”, швидше за все, запропонують більш низькі страхові внески, ніж той, хто зробив багато. Розумне споживачі насправді може покрити витрати на себе менші пошкодження, зберігаючи свій статус “немає претензій”. Це може мати величезний вплив на премії, так само як і спосіб життя. Дивно, але деякі страховики будуть враховувати спосіб життя споживача при оцінці їх застосування. Куріння, питво звички і мати домашня тварина може мати певний вплив на оцінку страховика.

Це не обов’язково гроші економити чайові, але це може врятувати вас від серйозного зі своєї кишені, якщо ви повинні вимагати. Проведення щорічного інвентаризація, ведення квитанцій і переконавшись, цінні окремі елементи покриті рекомендується. Якщо претензія не була зроблена, політика страхування житла, як правило, бути скасована з повним поверненням. Знаючи про це, споживач може «стежити за ринком і якщо перемикач страховиків більш вигідну угоду стає доступним, без необхідності чекати, поки їх нинішню політику закінчується.