кілька ефективних програм в галузі охорони здоров’я Арізони страхування

Американський штат Арізона пропонує ряд недорогих і ефективних програм медичного страхування, що громадяни держави та членів їх сімей, які не з багатих або звукових економічного фону може використовувати відповідне і застрахованих існування. Це AHCCCS або догляд Арізона охорони здоров’я зі стримування зростання витрат системи, яка є однією з найпопулярніших і домоглися після страхування здоров’я Арізони планує коли-небудь. Програма по суті, складається з наступного:

AHCCCS покриття
Великомасштабні медичне страхування
Витрати появи лікарів і лікарів
рецепт
госпіталізація
Діагностика і тестування звинувачення
Наркоманії та поведінкових видалення медичних послуг

Крім цих, є також діти програм по догляду, які є одним з основних планів медичного страхування Арізона, виключно призначені для дітей. Діти Догляд обслуговує всіх тих дітей, які не маючи ніякого медичного страхування протягом останніх трьох місяців поспіль. Тоді є SOBRA, що це спеціальна програма означала маючи на увазі, вагітних жінок і немовлят. Крім того SOBRA також включає в себе дітей у віці до 19 років в рамках своєї компетенції. Існує ще одна програма страхування для дітей, який відомий як АФК або Арізоні сімей і дітей. Ця програма надає Арізона медичного страхування для всієї родини тільки за наявності умов, що є дитина в сім’ї, яка є у віці до 18 років і становить не більше 19 років, але очно.

Крім спеціальної програми по догляду для дітей, уряд штату Арізона також пропонує спеціальні програми для пенсіонерів. Однією з основних програм, які працюють в цьому відношенні є Medicare. Medicare є фактично національної програми, яка була розпочата федеральним урядом, щоб піклуватися про літніх громадян країни. Ця програма пропонує амбулаторні послуги, а також госпіталізацію для всіх тих людей, які знаходяться менш ніж в 65 років, але є свого роду інвалідності. Тим не менш, в компетенцію Medicare страхувальників зобов’язані платити франшизу для всіх вимог госпіталізації. З іншого боку, амбулаторні послуги потрібні, щоб платити суму на основі загального періоду часу роботи та особистий внесок відрахувань від фонду заробітної плати.

Крім Medicare, є ряд інших програм медичного страхування, як Medicare Обмін Вартість, Арізона довгострокового догляду та грошових SSI або медичної допомоги тільки. Існує також Medigap що є ще одним старшим програми медичного страхування, яка покликана заповнити лазівки, які залишилися на Medicare і інших наявних програм страхування. Це бере на себе всі додаткові переваги, як у домашніх умовах відновлення схеми, черговий раунд ДБЖ році перевірки та надзвичайних медичних послуг, необхідність яких виникає в разі будь-якої безпрецедентне медичної допомоги або ускладнення. Це також дуже зручно, навіть якщо страхувальник міг би подорожувати в іншому місці за межами Сполучених Штатів Америки.