куріння – дорожчий, ніж ви думаєте

Ви курите? Ви ніколи не пробували, щоб відмовитися від шкідливої ​​звички? Є ймовірність, що у вас є, але, як і будь-яка залежність це може бути (і звичайно) дуже важко зупинити, і навіть намагається скоротити рідко тривають дуже довго. Частина проблеми полягає в тому, що куріння може бути дуже приємним, але занадто часто щось може виявитися яка моментально видаляти задоволення. На жаль, це «щось» буде дуже часто може бути втрата здоров’я.

Ринок страхових послуг добре обізнані про цей факт, тому не дивно, що вони намагаються переконатися, що вони не втрачають гроші, покриваючи клієнтів з високим ризиком при низьких швидкостях ризик. У той же час для некурців клієнтів по страхуванню життя були укладання від тиску в пошуках більш низькі премії. Це де Інтернет входить в картину.

Раніше було так, що в кращому випадку, тих, хто шукає конкурентні котирування по страхуванню життя повинні були бути готові витратити багато часу на пошук оголошень та телефонні довідники для всього компаній. Вони також повинні були бути готові витратити багато часу на телефонні збір інформації, а потім, щоб заспокоїтися, щоб довго і ретельно порівняння, охоплюють папірці в заплутаній і часто нерозбірливі записи.

Але все змінилося. Тепер все, що потрібно зробити, це зайти в інтернет і перевірити, як багато компаній, як вони хочуть. Вони знайдуть інформацію, яка дуже ретельно представлені для максимальної ясності, тому що плутають Enquirer малоймовірно стати клієнтом. Це тепер так легко прийти до рішення, що “цінова війна” розробила і деякі дуже конкурентні котирування доступні. Цей конкурс, проте, був неминучий ефект, що страхові компанії були вимушені посилити процедури або ризик втратити гроші на вузькій маржі.

Так вони потрапили в ціль очевидна – курців. У той час як життя страхових премій для некурців були неухильно скорочується, премії курця відійшли в протилежному напрямку. Це призвело тарифи для курців, які є 100% і більше вище стандартних ставок і продовжують зростати. Це, у верхній частині вартості сигарет (в даний час, за оцінками, наближається £ 100,000 в житті, і продовжує збільшуватися) означає, що будь-який, хто все ще курить повинні бути дуже визначатися не згортати свої задоволення.

Критичні страхування хвороби інша політика, яка багато людей приймають, щоб забезпечити фінансову безпеку для їх сімей у разі втрати доходу у зв’язку з тривалою хворобою. Це досить очевидно, що це теж буде багато дорожче для курців, просто через їх більшою схильністю до таких захворювань, як результат їх залежність.

Так що ви копаєте в п’яти і продовжуємо насолоджуватися палінням, або ви поступитися фінансовий тиск (не кажучи вже про широку анти-курця клімат) і відмовитися від шкідливої ​​звички. Сумна новина в тому, що навіть якщо ви зціпити зуби і кинути палити, наскільки страхові компанії стурбовані ви не з лісу (або Woodbines) протягом не менше 12 місяців або, може бути, набагато довше. Деякі можуть вимагати повного припинення протягом не менше п’яти років – зв’яжіться з вашим призначені страховиків після 12 місяців повністю заборонено куріння і подивитися, як виглядають зараз премій. Значне зниження витрат повинні бути очевидні.

Деякі люди обманюють себе і своїх друзів, стверджуючи, що кинули палити, коли вони ще потайки дивним у темних кутках. Це залежить від людини, але не намагайтеся його з вашим страховикам, вона не буде важко для порівняно стриманою запит, щоб викрити брехню і ваше супровідний (в обох значеннях цього слова!) Будуть висаджені. Всі зусилля, хитрощі, самообман був би даремно. Ви не були б застраховані.

Право, ви зробили похвально і не так вже мало зусиль, і ви тепер не курить. Ви можете відчувати себе по праву пишатися, як ви галочку “ні” поля форми з паруючим запиту. Тепер скористатися вашим становищем, отримати в Інтернеті і по магазинах навколо для страхових лапки. Ви можете бути приємно здивовані деякими пропозиціями, які ви отримуєте, але не дозволяйте вашому ейфорії взяти верх над вами. Рухатися занадто скоро, перш ніж все було підтверджено, може залишити вас з скасували політику зі своїми старими компанії та нагляду провідних до відмови від вашої нової компанії, не призводить ніякого покриття. Необхідно ретельно перевірити, завершити всі цифри, а потім змінити на новий страховик.

Нарешті, не допустити, щоб ці заощадження у витратах просто танути. Додати гроші, зекономлені на купівлі сигарет, щоб гроші, зекономлені на зниженні премії та інвестувати їх, і просто спостерігати, що загальний підйом!