курців та страхування життя, то, що ви знаєте, може врятувати вас dough_

Один цікавий факт в тому, що деякі страхові компанії відмінності між курцями і тими, використанні тютюнових виробів, таких як труби, сигари, жувальний тютюн, Нікоретте гумка Нікоретте і патчі як багато хто з цих користувачів все ще може претендувати на неринковим ставками тютюн з кількома обраними, якщо носії в іншому випадку медичної кваліфікацією. Зазвичай випадкові святкового користувача 1-2 сигар на місяць, можуть мати право на пільговими цінами. Використання тютюну завжди був фактором ризику андеррайтингу страхування життя. Однак, грунтуючись на поточному інформації, істинний Іноді курець сигар показав практично ніякої істинної надлишкової смертності.

Ви дим?

Зазвичай, коли ви подаєте заяву на страхування життя, агент або додатки будуть питати про ваші звички куріння, і запитати вас, якщо ви чи курили в попередні 12-72 місяців. Зазвичай вам буде запропоновано, якщо ви використовували тютюнові вироби, включаючи сигарети, сигари, DIP, нюхальний і жувальний тютюн протягом цього періоду часу. Якщо ви любите хорошу сигару, час від часу або дим цигарок всього за два роки, ви курите страховими стандартами, хоча сліди нікотину не буде відображатися у вашому необхідні аналізи сечі. Як повинна випадкові відповіді Відношення до куріння на це питання? Варто дати ваша совість буде вашим гідом. Додаток, який ви підписали стає частиною вашої політики, яка являє собою договір між Вами і страховою компанією.

Як визначити, якщо я кваліфікований для неринковим ставками куриш?

Більшість компаній зажадає від вас відчувають нестачу для нікотину для того, щоб претендувати на некурящого курс. У той час як у інших, позитивний результат тесту на нікотин є прийнятним. Якщо ви курите і стурбовані платити високі премії за страхування життя, необхідно зробити кілька порівнянь по магазинах, щоб отримати кращу ціну для вашого поліса страхування життя. Багато агентств в даний час забезпечують цих інструментів, щоб порівняти ставки онлайн, де сотні страхових компаній надасть безкоштовне страхування життя котирування для курців. Ви повинні запросити цитати з числа компаній, а потім порівняйте те, що кожен може запропонувати. Коли ви порівнюєте цитата кожної компанії, є три речі, щоб бути в курсі: швидкість, функціональність продукту та рейтинг страхових компаній. Швидкість говорить сама за себе і функції продукту відноситься до самої політики. Рейтинг страхових компаній належить до страхової компанії, що надає цитатою страхування життя, а також огляд компанію можна знайти, відвідавши веб-сайт AM Best. Крім того, є страхові компанії, які спеціально задовольнити високого ризику. Ви повинні зв’язатися з агентом, щоб направляти вас, щоб забезпечити низьку ціну для вас у вашому страховому полісі.

Ми дивилися на обох курцем некурящий, ціни в інтернет-страхування цитування служби на 20-річний термін страхового поліса в розмірі $ 150 000 для 44-річного чоловіка в штаті Флорида. Переважний-Плюс людини (здорового некурящого на 5 років і більше) будуть платити $ 22 до $ 44 на місяць, у той час як стандартний курця яких курив протягом останніх 12 місяців (хто здоровий, незважаючи на куріння) стягується між $ 79,00 і $ 244 .

Як ви можете бачити, це може бути необхідно, щоб зробити покупки в Інтернеті з двигуном цитатою страхування. Якщо ви не впевнені, ви повинні зв’язатися з агентом обізнаними, щоб забезпечити належне освітлення для вашого бюджету. Крім того, для тих, хто прагне робити це поодинці, є миттєвий немедичних захисту доступні, що дозволить вам цитувати, застосовувати і оплатити онлайн або для негайного покриття. Навіть у здорових курців можуть отримати вигоду з такої варіант, тому що в більшості випадків вони можуть бути стягували більше за продукти повністю підписана.