купівлі туристичного страхування

Існують три основні варіанти у вас є при купівлі страхування подорожей.

1. Ви можете купити безпосередньо у страховика.
2. Купити через місцевого турагента.
3. Купити у реселера страхування подорожей зазвичай Інтернеті.

Купівля безпосередньо до страховика, або через місцевого турагента ви, як правило, що страхування подорожей ви купуєте не скидати з рахунків. Ви повинні піти безпосередньо в їхній офіс, обговорити ваші потреби подорожі потім заповнити заявки на вашій страховки. Це може бути трудомісткою справою.
Покупка через реселлера зазвичай означає, що ви будете економити гроші і час. Більшість реселерів мають веб-сайти, де ви можете заповнити вашу інформацію в Інтернеті, щоб знайти страховий поліс, що вам потрібно. Ви можете заповнити форму заявки і отримати Вашу політику поштою. Вторинне житло надається знижка на страхування страховими компаніями, тому вони можуть передати частину цієї знижки для вас.

Нижче описано, що реселлером страхування подорожей і що це означає для вас.

, Що є реселлером страхування подорожей?
Реселера страхування подорожей до середнього між клієнтом і страховою компанією або компаніями.

Що вони роблять?
Реселлер продає страхування подорожей страхування подорожей для одного або декількох страхових компаній, як правило, за зниженою ціною. Тому що продавець отримає знижки від компаній страхування подорожей вони можуть запропонувати вам дешевше страхування подорожей, ніж купувати безпосередньо від страхових компаній.

Які їх обов’язки?
Обов’язки реселлера страхування туристів:
• Допомогти вам знайти продукт, страхування подорожей, що вам потрібно.
• взаємодія зі страховою компанією для завершення вашої програми.
• взаємодія зі страховою компанією для обробки будь-яких Попередньо підтримки існуючих і старших медичних питань мандрівника. Ця взаємодія часто включає в себе плату.
• Якщо вам потрібно скасувати страхування перед поїздкою то реселлер буде взаємодіяти зі страховою компанією, щоб скасувати політику. Вас може стягуватися плата за цю послугу.
• Як тільки ваша політика набуде чинності договір є повною, і всі взаємодії щодо вимог, повинні вирішуватися між Вами і страховою компанією. Реселера страхування подорожей в змозі допомогти вам увійти в контакт зі страховиком.

Як вони прибуток?
Страхування подорожей реселерів прибутку шляхом передачі частини знижки, які вони отримують від страхової компанії для вас. Наприклад, посередник може отримати 45% знижку на страхування подорожей продукти, які вони продають, і вони можуть слідувати по економія в 15% для вас.
Так ви йдете щасливі, тому що ви зберегли 15% на продукт страхування подорожей, і вони щасливі, тому що вони зробили 30% маржі про цей продукт.

Як я знаю, чи може посередник Travel Insurance є авторитетною?
В Австралії всі реселери страхування подорожей повинен бути схвалений і буде видано з фінансових послуг реформи (FSRA) і номер. Подивіться на цей номер на їх веб-сайт, свої візитні картки або заява продукту розкриття інформації.

Австралія Подорожі Страхування бажає вам чудові і безпечну подорож.