купівля короткострокових медичного страхування

Якщо ви дбаєте про часовий розрив у вашій медичної страховки, навіть якщо ви і ваша сім’я здорові? Якщо ви дійсно думаєте про це, будь недогляд у вашому медичному страхуванні може бути руйнівним. Аварії – падіння зі сходів, в подорож вниз по сходах – відбуваються щодня. Лікарні заповнені людьми, які ніколи не очікував, щоб бути там, і медичні витрати, які оплачуються повністю зі своєї кишені може змити фінанси вашої родини.

Хто потребує короткострокових поліс медичного страхування?

Розрив у вашій медичної страховки можуть вискочити з багатьох причин:

Ви змінили роботу, і ваша нова страховка не вступають в силу негайно
Ви хотіли б альтернативою дорогим переваги COBRA
Ви між робочі місця і не знаю, коли ви будете працювати наступний
Ви тільки що закінчив коледж і більше не потрапляє під дію батьків плану або студент політики
Ви втратили охоплення через розлучення
Ти сезонних співробітників
Ти рано пенсіонер, який ще не право на отримання медичної
Ви плануєте поїздку за кордон, і поточна політика не покриває витрати за межами США
Як короткочасного розладу здоров’я страхового поліса роботу?

Покриття періоди від 1 до 6 місяців. При охопленні період закінчується, страхова зупиняється. Деякі компанії дозволить вам продовжити вашу політику в цілому 12 місяців. Якщо вам все ще потрібно покриття після цього, вам доведеться пройти через процес подачі заяви знову і прийняти нову політику. Там може бути навіть період очікування, наприклад, 6 місяців, перш ніж ви зможете повторно. Якщо у вас були які-небудь захворювання або травми в період вашої попередньої політики, тих, хто зараз став вже існуючих умов, і ви не можете мати право на нове покриття.

Переваги змінюватись в залежності від політики ви купуєте, але вони зазвичай включають в себе:

Візити до лікарів
Діагностичні тести
Лікарняні витрати
Ускладнення вагітності (але не самої вагітності)
Ці заходи призначені для покриття непередбачених хвороб і нещасних випадків – вони не призначені для задоволення ваших потреб постійного медичного страхування. Вони не будуть платити в профілактичних цілях, наприклад, звичайної фізичної іспити і добре догляду за дитиною. Короткострокові поліси страхування здоров’я, як правило, не для людей з уже існуючими умовами діагноз або лікування протягом останніх п’яти років.

Якщо ви коли-небудь було відмовлено в медичному страхуванні, ви, ймовірно, не будуть мати право на короткострокове страхування, тому що відмова означає, що ви, мабуть, є проблеми зі здоров’ям. Материнство витрати не покриваються, і більшість політиків не буде страхувати вас, якщо члени Вашої родини вагітні, чи є вони заявку на страхування чи ні. Додаткові жорстким вимогам до учасників варіюватися від страховика до страховика.

У багатьох випадках страхування здійснюється протягом 24 годин, тому що все що вам потрібно зробити, це відповісти на деякі базові питання так / ні, і фізичні іспити, як правило, не потрібно.

Скільки це буде коштувати?

Ви можете купити поліс для Вас і Ваших утриманців у віці від 15 днів до 65 років. Премії змінюватись в залежності від покриття ви оберете і ваш вік.

При порівнянні політики, переконайтеся, що ви розумієте, ваш потенційний з власної кишені витрати. Деякі політики вимагають, щоб ви платили франшизу кожен раз, коли ви проходять лікування протягом нової травми або хвороби. Для інших політик, франшиза застосовується до життя політику.

Запитайте для визначення політики, яка передбачає покриті витрати. Деякі засновують свою політику на співстрахування, що вони вважають звичайні і звичні звинувачення. Ці суми, за ті ж послуги лікарів у вашій області, як визначається страховою компанією. Якщо ваш лікар плати більше, ваші витрати за свій рахунок може бути вище, ніж очікувалося.

Інші переваги шукати:

Франшизи та невідкладної допомоги доплати зняті, якщо ви потрапили в аварію
Продовження охоплення, якщо ви знаходитесь в лікарні в останній день строку вашої політики
Повернення невикористаного премії
Переваги життя 1 мільйона доларів або більше
Всесвітній охоплення, якщо ви подорожуєте з США
Щоб скоротити витрати, вибрати політику з більш високим податком. Розглянемо 50/50, покриття замість 80/20. Однак, переконайтеся, що ви можете дозволити собі розумно вище витрати за свій рахунок, не руйнуючи ваші фінансові плани у разі катастрофічного претензій. Запитайте про знижку, якщо ви платите премії одним платежем, а не у вигляді щомісячних виплат. Спробуйте купити страховку на термін вам потрібно. Але не порізатися короткий – Пам’ятайте, що це невідновлюваних політики. Якщо у вас є подати нову заяву про нову політику, ви не могли б отримати його.