купівлю страхування життя в перший раз

Коли одна покупка страховки, це означає, що ви купуєте щось, що ви ніколи б не використати його, але у випадку, якщо вам необхідно подати в страхову компанію, ви б дізналися, як важливо мати правильний тип покриття. Дотримуйтесь нижче даного поради в разі, якщо ви перший раз покупець зі страхування життя.

Це чудовий факт, що люди, які насправді здорові отримати кращі ставки по страхуванню життя. Ви були б попросити заплатити покращений Ціна від усього, що зменшити вашу тривалість життя, наприклад, якщо у вас є звичка курити, або якщо у вас надмірна вага, або може бути погано у водінні.

Компанія зі страхування життя, звичайно, запитати вас про вашу історії перевірки здоров’я і могли б бажати вас взяти вид медичної вас, а тест на. При заповненні форми медичні поради вам потрібно, щоб бути правдою до них, у разі, якщо ви лежите компанія дізнається і ваше життя страховий поліс буде безумовно скасований. І якщо у випадку, якщо ваш хворий і повинні були померти, а потім компанія зі страхування життя дізнався, що ти збрехав раніше, якщо, наприклад, ти сказав, що не курить, але закінчив тим вмирає від раку легенів від куріння, вони тоді звичайно, заперечувати допомог у разі смерті.

Незалежно від того, який тип страхування Ви купуєте, звичайно принципово те ж саме. Як тільки ви визначили, який тип страхування і а скільки охоплення вам потрібно, ви могли б почати зв’язавшись страхових компаній онлайн, прямо по телефону, або навіть через страхового брокера або агента, щоб отримати лапки. Отримати цитати з численних різноманітних страховиками страхової премії, тому що, безумовно, може змінюватися в широких межах.

Страховий поліс може коштувати менше, тому що він пропонує менше, або різнорідних, особливостей і переваг. І переконайтеся, що компанії ви зупинилися на високо цінується, з високою якістю обслуговування клієнтів, а також тверджень платоспроможність. Всі страхові компанії оцінює головний рейтингових агентств (наприклад, Стандартний & Poors, Moody ‘s, AM Best) на наявні у них можливості для оплати претензій. Ви також можете отримати доступ до цих рейтингів в Інтернеті, шляхом публічних бібліотек, або через страхові компанії літературі.

Страховий поліс є юридичним договором, який може бути завантажений з технічними термінами, які важко зрозуміти. Але читати його в будь-якому випадку, перш ніж підписати на пунктирну лінію, щоб дізнатися про охоплення ви купуєте. Поліс страхування життя є законною угоди, яка може бути завантажена з технічними термінами, які важко зрозуміти, але ви повинні прочитати його так чи інакше, перш ніж підписати на пунктирну лінію, щоб дізнатися про премії та покриття ви купуєте. Наприклад, політика скаже вам:

На кого поширюється?
Яке покриття виключень і обмежень застосовувати?
Коли страхове покриття починає і закінчує
Скільки насправді покриття надається вам?
Скільки ви заплатили б за страхове покриття
Як ви повідомите про втрату і подати позов

Самий відмінний ключ для придбання потрібної кількості страхування життя є тільки, щоб мати достатнє охоплення політики, яка відповідає вашим потребам. У разі, якщо він нести більше, ніж страхування життя, що вам дійсно необхідно; вам землю тим, що платив небажаних для більш високих премій. З іншого боку, також важливо не мати занадто мало освітлення, який може привести до вас застрахований в недостатній мірі.

Якщо ви так довго відкладали покупки страхування життя, тому що ви не хочете платити страхові внески, ви могли б робити собі збитки в довгостроковій перспективі. Чим ви молодше, коли ви купуєте страхування життя, тим нижче ваші премії буде платити. Зробіть ваші поліси страхування життя працюють для вас, що знайшли час від часу розглянути ваші потреби і покриттів.