купівлю страхування життя Список покупок

При покупці терміну страхування життя, вам потрібно знайти краще висвітлення за справедливою ціною з компанією, ви можете мати довіру дюйма Але для багатьох з нас, починається найскладніша частина.

Це де наступні поради по страхуванню життя можуть бути корисними.
Те, що ви хочете, щоб ваші політики для досягнення? Запитайте, що саме ви хочете, щоб ваші страхування життя робити. Як приклад, ви, бажаючих мати страховку, яка може:
路 Платні організації похорону?
路 Сплатити рахунок неоплаченого балансу за іпотечним кредитом та інші борги?
路 компенсувати втрату вашого доходу?
路 І якщо це так, то як довго?
路 внести свій внесок у майбутнє освіту своїх дітей?
路 Суміш частини вище?
Знаючи, що ви хочете зробити з вашої життя страховий поліс і приблизно скільки ви хочете, щоб досягти цих цілей допоможе вам з’ясувати, скільки страхування життя ви повинні розглянути можливість покупки. Онлайн калькулятори зі страхування життя, які допоможуть встановити ціну на рівні покриття ви хочете.

Ким ви хочете застрахувати за полісом страхування життя?
Більшість страхових компаній пропонують широкий вибір продуктів страхування життя, щоб відповідати вашому способу життя та сім’ю побажання. Ви можете отримати страховий поліс на своє власне життя, або ви можете отримати одну політику для вас і вашого партнера (так званий спільний поліс страхування життя). Найбільш поширеними спільного життя політика забезпечує покриття, коли перший партнер помирає, залишаючи на користь страхування життя пережив чоловіка.

Як довго вам потрібно страхування життя?

Консалтинг містик не потрібно, навіть якщо він вимагає, щоб ви вгадати терміни Ваші побажання по страхуванню життя. Наприклад:

路 Коли кредит будинку бути погашений? Термін амортизації іпотечного кредиту, швидше за все, працювати, як довго ваш термін страхування життя повинні бути.

路 Коли ваші діти будуть закінчувати школу? Одного разу вони закінчать своє навчання і мають досить страхування життя доводиться платити їх вартість підручника не буде обов’язковою.

路 Коли ви плануєте вийти на пенсію? Ви будете мати менший дохід для заміни в той час. Розуміння того, як довго ви будете мати потребу в захисті страхування життя перш ніж зробити покупку гарантуватиме ви погоджуєтеся з продуктом страхування життя ви закінчите тим, що купував. Інтернет-інструменти, які допоможуть вирішити, який термін для вашого поліса страхування життя найбільш запропонував для народних з подібними способу життя.

Так що тепер у вас є, скільки, хто і як довго розглядаються питання, ви готові купити.
А.) Порівняти Котирування по страхуванню життя з декількох корпорацій: Це платить, щоб дослідження, тому що ставки по страхуванню життя може значно змінюватися в залежності від продукту, який ви оберете, вік і кількість покриття ви питаєте.
Це просто частина, тому що з мережі можна порівняти котирування страхування життя просто, он-лайн в будь-який час.
Б) Яка ставка по страхуванню життя був цитований стандартний або кращим? Існують 2 основних життя страхового тарифу груп вам потрібно знати про те, коли покупки страхування життя: стандартні ставки і привілейовані. Стандартні ставки по страхуванню життя є ціни основна частина канадців претендувати на, в той час як про один третя частина населення має право бути пільговими цінами. Особливі ціни страхування життя, як правило, пропонують здорових людей і означає, що ви будете платити менше премій, ніж більшість. Зазвичай переважні ціни пропонуються тільки один раз результаті медичного інформація та випробувань відомі.
Це буде залежати від вашого кров’яного тиску, рівня холестерину, зріст, вага, і історії здоров’я сім’ї. Але для зміни тарифу не дарма. Вони можуть заощадити до 30-35% від вашого цитує премії. При порівнянні витрат, переконайтеся, що ви порівнюєте «стандартних стандартних» або «волів переважний” ставки по страхуванню життя. Якщо ви не впевнені, попросіть брокера.
Було б засмучує виявите, що Ви були процитовані пільговими цінами на старті, щоб дізнатися, що Ви не маєте права на них надалі.
С) відгук Доступність брокера по страхуванню життя: як просто ви в змозі опанувати брокера? Які їх години роботи? Або ні, це через їх веб-сайт або по телефону, брокер по страхуванню життя повинні бути легко доступні, щоб ви повинні ви коли-небудь виникли запитання або потрібна спілкуватися з ними про зміни у вашому житті страхової хоче. Шукайте безкоштовні номери і розширені години роботи в якості гідів.
D.) розглядає медичну інформацію, необхідні для отримання політика: Як правило, більше медичних інформації ви надасте, тим краще вартості. Для політика, який просить мало або зовсім немає медичних питань, ви можете посперечатися премія вище за таке ж покриття, то план просити більше інформації. Залежно від компанії, вік і кількість покриття ви хотіли, ви могли б попросити надати сечовини і зразки крові. Щоб отримати приклади, медсестра повинна відвідати хоча не варто вас.
E.) Розглянути фінансової стійкості страховика життя і сили: фінансової стійкості компанії є над чим подумати про те, якщо ви плануєте зробити довгострокові покупки, як страхування життя. Є філії там, як А.М. Найкраще, що страховики оцінюють і поставляємо рейтинг на їх стійкість і міцність.
F.) Поставити питання про можливостями продовження та предметів першої необхідності: Після відкриття премії встановлюється, як правило, впевнені в довжину політики (часто десять або двадцять років). Але що відбувається, коли закінчується політики? Більшість політики є поновлюваними, доки Ви не сімдесят або сімдесят п’ять, так що не забудьте попросити вашого брокера, якщо вам доведеться приймати медичні для поповнення вашої політики. У той час як ваші премії буде вище на оновлення, дізнатися, якщо вони також будуть обов’язково знаходитися на одному рівні протягом другого терміну дії поліса.
G.) Підтвердіть політики може бути розірваний без штрафних санкцій: Більшість термін полісів страхування життя може бути консервований у будь-який момент без штрафних санкцій. Зробіть зусилля, щоб перевірити з вашим брокером, щоб визначити, якщо фірма зі страхування життя має якісь дивні правила скасування.
H.) Розглянемо параметри перетворення і обмежень для політики: Як Ваше життя змінюється, так що ваші потреби страхування життя і ви будете мати потребу вибором для перетворення вашого покриття одного разу. Щоб перетворити термін страхування життя означає передати всі або частину, смерть перевагою політики в політику міцного життя без медичного.
Наприклад, скажімо, ви купили довгострокова політика, щоб охороняти іпотеки і дитини. Після іпотечного приділяється і дитина виросла, ви можете знайти його захоплюючим для перетворення політики в той, який дасть вам більш високий рівень премії за все життя, і з нагоди втрати годувальника, що запевнив чи не закінчується з віком. При покупці поліса страхування життя, відкрити для себе, чи є обмеження на свій вік в момент конвертації.
Головним чином, у вас є можливість зміни до цих ви шістдесят чи шістдесят п’ять. Занадто гарантувати вам надається декілька варіантів такої політики ви можете переїхати в, чим більше тим краще.
Остання порада: вибрати брокера, страхування життя ви довіряєте: навіть якщо він не завжди впливають на яку політику ви вирішили придбати, добре з відносини з вашим брокером і важливо буде переконатися, що ви відчуваєте себе добре з поліса страхування життя ви придбання та інформацію, яку ви отримали.