купівлю захисту доходів

Захисту доходів є благом для наймані класу, який багато в чому залежить від їх заробітної плати. Цей метод допомагає їм захистити їх здатності генерувати постійний дохід, коли фінансові питання виходять з ладу.

Нижче наведені деякі поради, які можуть допомогти вам у придбанні політику захисту доходів:

приймаючи основні моменти до уваги:

Ось деякі з основних моментів, які необхідно враховувати, перш ніж приймати будь-яке рішення:

* Що краще-відшкодування або гарантований контракт
* Який вид контракту ви повинні підписати скасування або скасування?
* Скільки період очікування?
* Що таке максимальної відсоток доходу, який людина може застрахувати При купівлі цього політика?
* Яким пільгового періоду працюють на захист доходів і що ж це таке?
* Що більше підходить, рівня премій, що не наступайте премії?
* Індексації
* Це людина, яка не має роботи охоплені?

Найкраще, щоб підписати контракт з компанією, яка пропонує не підлягає скасування договору. Нескасовуваною контракту означає, що якщо страховик приймає політика, це, автоматично поновлювані незалежно від тієї історії, претензій у вас є. З іншого боку, скасування політики означатиме, що страховик має право розірвати договір у будь-який час. Це може відбутися у зв’язку з історією позову або інших збоїв.

Наскільки гарантований контракт йде, страхова сума грошей гарантовані там і тоді, засновані на принципах збереження фінансової доказів. Як тільки визнається страховиком вирішив перевагою є те, що виплачується за позовом часу. Проте, з контрактом відшкодування сплаченої суми заснований на доходах особи за вимогу часу. Це може бути проблемою, якщо хтось почав працювати на більш низьку заробітну плату за деякої проблеми, як хвороба.

Період очікування в основному проміжок часу людина має бути без роботи вимагати пільг. Це може продовжити від усього лише два тижні, щоб протягом двох років. Звичайно чим менше період очікування, тим більше премія.

Якщо ваша потреба довгострокового то його краще йти на рівні контракту премії якому оплата усереднені і послідовним. Якщо вам потрібно прикриття для меншого часу ви повинні піти на східчастих премій.

Політики щодо захисту доходів структуровані, щоб приховати втрати доходу у зв’язку з хворобою, хвороба або нещасний випадок, наприклад, нещасний випадок. Тим не менш, контракти, які мають хорошу якість призупинити кришку, якщо вони знайдуть вас знижений на посаді або безробітні і дозволить вам почати знову, але з обмеженим андеррайтингу.

Всі ми намагаємося захистити наших рідних і близьких, пропонуючи їм фінансову безпеку. Там ніколи не можна заперечувати той факт, що проблеми з грошима дійсно може створити багато хаос в життя. Маючи це на увазі, він завжди мудро, щоб застрахувати себе всіма можливими способами. Це буде гарантією того, що ваша сім’я добре подбали через захист доходів, незалежно від того, яка ситуація. Це відмінний метод, який допомагає людям, які залежать від фіксованого доходу для підтримки рівня життя незалежно від того, чи зможуть вони працювати чи ні.