купівлю автомобіля

Пошук ідеального страхування автомобіля йде по магазинах навколо, просити друзів і переконавшись, щоб претендувати на кожні надаються знижки. Важливо також, щоб переконатися, щоб отримати правильний вид страхування автомобіля.

Люди, які тільки що купили новий автомобіль або є автомобіль, який не оплачується необхідно вибрати для вершника страховий поліс, який покриває вартість заміни автомобіля або автомобіля платить в повному обсязі у разі, якщо автомобіль цілому, це називається GAP страхування.

Більшість полісів страхування автомобіля виплатити суму автомобіль коштує в день, коли він пошкоджений, фактичні грошові автомобіля Значення або ACV, не обов’язково суму, яка все ще був повинен на ньому. Багато фінансистів автомобіль буде пропонувати цей тип вершника як частину фінансування варіант, але власники автомобілів повинні також визначити, до підписання пропозицію щодо фінансування, якщо вони можуть отримати ту ж послугу від їх стандартної страхової компанії. Взагалі кажучи, проходячи через ваш звичайний страхове агентство означатиме, що він коштує дешевше.

Особи, які набувають страхування автомобіля в перший раз необхідно буде також визначити, який тип страхування вони потребують. Для автомобіля, який фінансує, повне страхове покриття буде необхідно. Цей тип автомобіля страховка заплатить суму автомобіль коштує, за вирахуванням франшизи, після того як автомобіль був пошкоджений, не важливо, хто винен за шкоду.

Страхування відповідальності є страхування потрібна більшість стані, щоб легально управляти будь-яким автомобілем. Цей вид страхування автомобіля платить за пошкодження автомобіля іншої людини або властивість, це ваша вина. Це не поширюється на пошкодження власного транспортного засобу.

Інші важливі речі, які необхідно враховувати при обговоренні страхування автомобіля лімітів відповідальності і франшиз. Для страхування відповідальності, в більшості штатів мати мінімальне кількість, яка потрібна, як правило, $ 25 000 або $ 50 000. Багато людей вирішили, що це сума страховки, яку вони повинні мати.

Проблема з цим підходом до страхування автомобіля є те, що ліміт відповідальності це максимальна сума, ваша страхова компанія буде платити, якщо станеться нещасний випадок. Якщо є більше шкоди, ніж кількість і аварія була ваша вина, інших людей, що беруть участь в аварії може позивати цю різницю.

Це означає, що, якщо вони постраждали $ 75000 в якості відшкодування збитку від їхнього автомобіля, медичні послуги та інші витрати, і у вас є тільки $ 25 000 за собою відповідальність, ви могли б заплатити ще $ 50 000. І, так як майже немає нових транспортних засобів не коштувати менше $ 25 000, то шанси дуже добре, що у важку аварію, збитки можуть значно перевищують мінімальні межі відповідальності.

Один із способів дозволити собі більш високі межі автомобіля страхування цивільної відповідальності є збільшення вашої франшизи. Більшість людей мають свій набір франшизи значно нижче, ніж вона повинна бути. Це засновано на тому, що більшу частину часу, вам не доведеться платити франшизу, якщо ви не винні в аварії і є пошкодження власного автомобіля.

Так що, вибираючи, щоб піти з франшизою в $ 1000 замість $ 500 може бути важко мати справу з, якщо ви знаходитесь в провині в ДТП, але було б набагато легше дозволити собі, ніж $ 50000 ви можете зіткнутися, якщо ваш меж відповідальності занадто низькі . Часто, подвоєння кількості ви франшизи дозволить вам зберегти ваш автомобіль страхової премії при збільшенні ж ваше покриття.

Як тільки ви визначили, що ваші потреби страхування автомобіля буде, важливо, щоб запитати навколо, щоб знайти правильний компанії і агента для вас. Ціна повинна бути розгляд, але ви повинні також перевірити в їх репутацію розгляду претензій швидко. Деякі страхові компанії також пропонують знижки для мульти-полісів і той же чоловік, так що розглянути питання про вашому будинку або страхування життя через ті ж компанії, як Ваш автомобіль страхування.