купівлю Автострахування в 10 простих кроків

Крок 1: початок

Найголовніше, щоб враховувати при купівлі авто страхування є охоплення. Ви хочете, щоб переконатися, що у вас є достатньо покриття в разі аварії. Знайдіть час, щоб порівняти ціни на політику. Різні страхові агентства буде пропонувати різні ціни, і ви хочете, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще висвітлення за оптимальною вартістю.

крок 2: визначення кількості покриття

Вам потрібно визначити, скільки охоплення вам знадобиться. Є державні вимоги, так що не забудьте з’ясувати, що вид покриття потрібно за законом у вашому штаті. Після необхідного охоплення піклуються, ви можете додати додаткове покриття до полісу. Наприклад, ви можете додати заміну транспорту, заміни скла, відповідальності і підвищеної кількості необхідного охоплення. Це мудрий вибір, якщо у вас є багато активів, які можуть бути приведені в позові, якщо буде виявлено, винних в аварії. Візьміть ваше минуле водіння запису до уваги, а також. Якщо ви схильні до крило трубогиби, це може бути гарною ідеєю, щоб збільшити охоплення.

Крок 3: Огляд поточної політики і водіння запису

Завжди бути в курсі того, що ваша поточна політика дозволяє для охоплення і те, що ваші записи водіння. Якщо ви не впевнені, що ваша картка водія виглядає, зв’яжіться з DMV. Вони нададуть вам копію запису. Погано запис буде однією з причин більш високою премією. Переконайтеся в тому, щоб знати, що ви в даний час платять за ваше покриття. Порівняйте ці цифри з іншими установами і дізнайтеся про кращих премії з найкраще висвітлення.

Крок 4: отримувати котирування!

Як тільки ви знаєте, що покриття потрібно, і ви усвідомлюєте свою картку водія, проводити час отримання цитати з різних страхових агентств. Запит цитата нічого не стоїть, окрім часу. Це найкращий спосіб дізнатися, що там, і це буде великою підмогою в пошуку кращої пропозиції. Ви можете отримати цитати з інтернет-компаній, а також по телефону.

Крок 5: порівняти цитати і вести облік

Як тільки Ви зібрали кілька цитат, уважно вивчити їх і порівняти ціни. Переконайтеся в тому, щоб відстежувати кожну страхову компанію і те, що їх цитата. На додаток до вартості премії, зверніть увагу на щорічні збори і будь-які можливі знижки, які можуть бути запропоновані. Також вивчіть правила оплати для кожної компанії.

Крок 6: зробити кілька дзвінків

Якщо ви замовили котирування онлайн, не зупинятися на досягнутому. Не забудьте покликати деяких місцевих страхових компаній. Багато людей вважають, що вони знайдуть найнижчий страхової премії через інтернет-компанії, але це не завжди так. Виклик та запиту цитати може в кінцевому підсумку заощаджує сотні доларів на вашої політики. Завжди підтвердіть ціну при отриманні цитата по телефону.

Крок 7: пошук знижки

Багато страхових компаній пропонують знижки на політику. Вони можуть включати низький річний пробіг і використання безлічі автомобілів, AAA членство, протиугінних систем, професійної приналежності та безпечної кредитів водія. Навіть якщо ви задоволені первісною ціною, завжди запитують про подальші знижки. Вони можуть додати і заощадить вам багато грошей.

Крок 8: право страхової компанії

Коли ви порівнюєте лапок, автоматично не вибирає компанію, яка пропонує найнижчу ціну. Буде потрібно ще якийсь час, дивлячись в самій компанії. Дізнайтеся, як претензії розглядаються, як довго це бере, щоб подати позов і які їхні задоволеності клієнтів швидкість. Краща ціна не завжди означає краще обслуговування. Ви хочете, щоб переконатися, що ви будете мати справу з авторитетною і надійної компанії.

Крок 9: розглянути остаточний політики

Тепер, коли ви зробили все, робота ніг і знайшли правильну політику, ви можете бути порушені. Покладемо, що хвилювання в бік на мить, і буде потрібно час, щоб прочитати всю політику. Перевірити освітлення і витрати, щоб переконатися, що вони відповідають цитати. Переконайтеся, що застосовуються знижки і шукайте будь-які положення, які додають у компанії. Є 2 положення, щоб шукати, зберігаючи ваше право подати до суду і післяпродажного вимог частин. Якщо вони присутні в політиці, вам слід переглянути і знайти іншу компанію, щоб мати справу з.

Крок 10: скасувати поточну політику

Якщо ви знайшли правильну компанію і право охоплення, переконайтеся, що ви скасуєте поточний страховий поліс. Якщо від вас вимагається державі для виконання страховий поліс, переконайтеся, щоб завжди мати доступ до нього.