купити, щоб – з днем ​​народження

Доходи від оренди житлової нерухомості не йдуть в ногу із зростанням цін на нерухомість. Ще в старі добрі часи 2001 багато поміщики були досягнення дохід від оренди дорівнює 10 відсотків від покупної ціни майна. Цей показник впав до приблизно 6 відсотків.

Це означає, що, якщо ви не приймаєте вашої власності дуже ретельно, це дуже важко робити гроші зі своїх інвестицій. Розплати, що вихід з властивості має бути 6 відсотків від ціни, сплаченої бути окупаються так все в дуже стислі маржі.

Купити для здачі в оренду в якості альтернативи планом пенсія не може бути нижчою, рух, як це було в минулому. Звичайно, є значні переваги, які будуть, де інвестори вийшли на ринок кілька років тому, але, історично, вдома не було так добре, як інвестиції комерційна нерухомість або акції.

За даними Halifax, житлової нерухомості вартістю £ 100 000 в 1983 році виросла до £ 555000 в 23 років. Якщо майно було комерційним, то його варто було б £ 997000. Видатний переможець був би інвестиції в FTSE All фонді частку трекера. Якби ви вклали ж £ 100,000 реінвестування дивідендів, то вартість була б £ 1.4m.

Дохід від оренди житлової нерухомості слід розглядати в рівняння, але акції досі виходять фірми переможця.

Дивлячись на ситуацію протягом коротшого терміну, справи йдуть зовсім інакше. З 1996 року житлової нерухомості побив частки ринку вниз руками. Майже на 30 відсотків, насправді. Ціни на житло в даний час удвічі більше, ніж вони були п’ять років тому, в той час як рентабельність акції б тільки 11 відсотків.

Дохід від оренди не повинна бути єдиним фактором при вагою до покупки, щоб дозволити в порівнянні з традиційними вибору пенсії.

Щедрі податкові пільги в розмірі 22 відсотків (40 відсотків для платників податків вище) на пенсійні внески не повинні бути проігноровані. Це означає, що кожні 100 фунтів стерлінгів у вашій пенсії горщик тільки обійдеться вам в £ 78 (60 фунтів стерлінгів для вищих платників податків). 25 відсотків вашого фонду можуть бути прийняті в якості податків вільних грошових коштів.

Що стосується житлової нерухомості дозволити, то будь-яке готівкою реалізовано оподатковуватиметься за 40 відсотків, менше ваш особистий дохід від приросту капіталу і будь-які посібники індексації інфляції. Будучи орендодавець може бути щось на зразок сутички і, звичайно, проведення пенсійної порівняно безвідмовно. Тим не менше, вам не доведеться, для покупки ануїтету з вашою покупкою, щоб дозволити прибутку. Це все справа намагаються оцінити плюси і мінуси.

Очевидно, що вам потрібно ретельно обміркувати, які вид інвестицій підходить саме вам. Очевидно, в більш довгостроковій перспективі, частка варіант був правильний шлях, але хто сказав, що в майбутньому буде тримати?

До диверсифікації своїх інвестицій, сподіваюся, ви можете сподіватися на досягнення якийсь баланс. Готівкові гроші, акції та майно були старі максими.

Там є багато фінансових консультацій навколо. У переконайтеся, що ви важите його, для безтурботну пенсію.