купити до кажучи ринку процвітає

За даними Ради іпотечних кредиторів (CML) купити до кажучи ринку у Великобританії все ще йде сильний. Великобританія бачила число купити до кажучи іпотечних кредитів зросте на 23%, це тип рахунку кредитів на 10,3% від усіх непогашених іпотечних кредитів у країні.

Кредитування на покупку до кажучи властивостей почали рости в другій половині 2007 року, коли кількість заявок на стандартних заставних спочатку почав падати. Генеральний директор CML, Майкл Куган, сказав: “Орендар попит на приватні орендоване майно залишається сильним, і купити, щоб дозволити виконує важливу роль в наданні допомоги в досягненні збільшення потоку високоякісних будинків в оренду.”

“Багато хто купує, щоб дозволити кредити мають процентні ставки пов’язані з міжбанківських ставок, так що, можливо, бачили здоровенний збільшення платежів при Libor виріс до аномально високих рівнів у другій половині 2007 року.

“Це тепер, ймовірно, повертаються на більш низькі рівні відповідно до зниження ставок Libor з грудня минулого року.”

Всієї галузі це поширена помилка, що кредитування поміщиків високого ризику кредитування, проте за статистикою саме ця частина ринку, які мають нижчий рівень заборгованості і банкам майна, ніж інші типи власників будинку. Незмінною популярністю для покупки, щоб іпотека була гарною новиною для кредиторів, брокерів, консультантів та іпотечних компаній свинцю.

Всього купити до кажучи іпотеки, які були визнані більше трьох місяців заборгованість зросла в 2007 році з 0,58% до 0,73%. Ця цифра, як і раніше значно нижче, ніж 1,1% протягом всіх іпотечних позичальників, які три місяці були позаду з їх платежів.

Кількість банкам майна з купити до кажучи властивостей всього на 0,1%, в порівнянні з 0,23% показали в цілому по ринку. Малькольм Харрісон, прес-секретар Асоціації Житловий дозволити агентам (ARLA) вважає, що існує цілий ряд причин, що ринок буде продовжувати рости.

Він сказав: “Все це не дивно, це найпростіше роду кредитування в останні два роки ми бачили більше сімей з одним формується, більше вимога гнучкості серед працюючих за контрактами, та імміграційні оплачує частину теж.».

У розпал кредитної кризи і банківського кошмар, який викликав падіння Northern Rock, багато інших більш дрібні кредитори іпотечного фахівця також зіткнулися з проблемами і відвалилися радара.

У деяких випадках навіть великі компанії зіткнулися важкі часи. Paragon, третій за величиною у Великобританії купити для здачі в оренду кредитор має необхідних для джерела £ 287 млн, щоб мати на бізнес, тому що банки не готові кредитувати їх більше грошей.

Однак це не є проблемою для більшості кредиторів, оскільки вони належать великим банківським групам, такі як Національна, Bradford & Bingley, HBOS, Lloyds TSB і Barclays. Загальне число кредиторів залишилася майже на колишньому рівні 95, як нові компанії з’явилися в той час як деякі з них зникли.

Згідно Moneyfacts, однак, число купити до кажучи іпотечних угод на пропозицію впало. Піднявшись вище, ніж 2200 в липні 2007 року, це число скоротилося до 1500. Галузеві експерти вірять, що ринок буде залишатися на плаву в 2008 році.
Тім Гаазі Бірмінгема Midshires, купівля, щоб дозволити іпотечний кредитор, сказав: “Оскільки попит продовжує перевищувати пропозицію, купити в нехай буде як і раніше попиту у зв’язку з соціально-економічними факторами, як зростання імміграції”.

Так що, схоже, що орендодавці, щоб максимально використовувати вплив кредитної кризи на популярності оренди. У перший час покупці не можуть дозволити собі, щоб отримати на майно сходами самі, і стають відмовили іпотечних заявок, попит сильно на оренду житла. Більш досвідчені і фінансово стійке кандидати будуть тестуватися з таким же суворим критеріям при подачі заявки на іпотеку, але, швидше за все, будуть прийняті кредиторами.