кріплення стоматологів збори

Більш дорогим альтернативне лікування має піти приватні, і дорогі це напевно. Збори та платежі значно варіюються від одного до іншого стоматолога тому переконайтеся, що ви точно знаєте, що ви збираєтеся платити заздалегідь, так що немає ніяких неприємних потрясінь. Приватні стоматологи в особі генерального Стоматологічна практика асоціації (GDPA), які встановлюють принципи для шкалу зборів, але стоматологи не повинні дотримуватися його і він не доступний для пацієнтів. Це має сенс придивитися до цін, як практика буде змінюватися, і те, що ви платите, буде залежати від того, де ви живете, стоматолога і необхідне лікування.

Ви можете знайти стоматолога, який дасть безкоштовну оцінку, інші будуть стягувати 50 фунтів і більше, а ще 50 фунтів, щоб побачити гігієніста. Білі пломби, мости, коронки і вініри можуть коштувати від 100 до 350 фунтів. Ви дивіться на 500 фунтів за кореневого каналу процедур і 1500 фунтів за набір зубних протезів і марно серед нас косметичних процедур, таких як відбілювання зубів становить близько 200 фунтів.

Виконавчий директор GDPA вважає, що вартість приватного стоматологічної допомоги є обгрунтованим з урахуванням підвищення якості обслуговування, більше гнучкості з призначенням рази і більш широкий вибір доступних методів лікування і більш спеціалізованої сервісної. Управління по добросовісній конкуренції (УДК), проте, вельми стурбовані тим, що пацієнти не отримують достатньо інформації про необхідність лікування і збори, що робить його важко приймати правильні рішення для себе і своїх бюджетів. У свою Керівництво для приватних Стоматологія вони радять людям отримати письмове, докладні цитати і запропонувати інші поради.

Плануйте заздалегідь – Більшість приватних стоматологів запропонує вам стоматологічного плану, який вони називають план стоматологічного подушної який є в основному з фіксованою абонентською платою, щоб допомогти вам бюджет майбутнього лікування. Вони будуть потім розібратися в будь-якій існуючих проблем, оцінити те, що потрібно, і розрахунку премії відповідно.

З його “1500000 членів Denplan на сьогоднішній день є найпопулярнішою – їх турбота плану становить близько 15 фунтів на місяць для покриття всіх планових і профілактичних робіт, а також мости, зубні протези, коронки, видалення зубів і пломб. За 10 фунтів на місяць ви можете отримати рутини і профілактичну роботу зробили, але платити за будь-яку додаткову роботу, яку ви зробили.

Якщо ви платите в касовий план ви можете отримати неоподатковуваний одноразові які можуть бути використані для лікування зубів, а також будь-які інші охорона здоров’я, так само як перебування в лікарні, охорона материнства, фізіотерапія, остеопатія, а також купівлі окулярів або контактних лінз. Рівень премії ви платите буде визначити, чи можна стверджувати, 50 або 100 відсотків витрат.

Скрізь, де ви, можливо, лікування і чи є у вас за це чи ні, ви повинні отримати задовільну роботу, і якщо ви не щасливі ви повинні скаржитися, і NHS або приватної практики буде мати в будинку процедури розгляду скарг. Якщо після виконання цього ви все ще не задоволені, і ви лікувалися NHS, ви можете взяти його з подальшого NHS. Однак приватні пацієнти не мають ті ж канали для розгляду і, можливо, доведеться вдатися до правових дій. Але, Генеральний стоматологічний рада профінансував нові стоматологічні послуги скарг, які, як вони сподіваються відновлення балансу.